Як почистити чорне драповое пальто.

Чорне пальто з драпу - справжня класика, основа гардероба елегантної жінки. Воно поєднується з джинсами і діловими костюмами, а відповідний фасон можна підібрати і юній дівчині, і солідної дамі. До того ж таке пальто дуже тепле і досить довго носиться. Єдиний мінус чорного драпу - він притягує до себе будь-які смітинки і ворсинки, а іноді на ньому утворюються катишки або плями. Як бути? Вчасно і правильно чистити своє пальто.
Вам знадобиться
  • - жорстка щітка;
  • - валик з липкою стрічкою;
  • - антистатик;
  • - машинка для чищення тканин;
  • - плямовивідник;
  • - засіб для прання чорних тканин.
Інструкція
1
Придбавши пальто з драпу, відразу ж купите предмети для догляду за ним. Мінімальний набір включає жорстку щітку і валик з липкою стрічкою. Не завадить і засіб для зняття статичної електрики, а також спеціальна машинка для чищення тканин.
2
Візьміть за правило перед кожним виходом чистити пальто валиком з липкою стрічкою. Це видалить смітинки, дрібні волоски, пил. Ретельно обробіть комір, груди та рукава, не забудьте про спинку і поділ.
3
Не рідше разу на тиждень обприскуйте пальто антистатиком. Розпилювати спрей всередині - щоб підкладка НЕ липнула до одягу. Обов'язково обробіть і драп - зняття статичної електрики зменшить кількість смітинок, що прилипають до тканини.
4
Час від часу чистіть пальто жорсткої сухий щіткою. Водите щіткою зверху вниз, не здійснюючи кругових рухів. Таким чином, ви вирівнюєте ворс, відновлюючи структуру тканини.
5
Через кілька тижнів шкарпетки ви напевно помітите, що близько кишень, на рукавах і бічних частинах пальто утворюються дрібні катишки. Їх необхідно зчистити. Розкладіть пальто на рівній поверхні і видаляйте катишки за допомогою спеціальної машинки або злегка затупившегося бритвеного леза. Дотримуйтеся обережності - одне незручне рух, і драп може постраждати.
6
Якщо ваше пальто потрапив під дощ або поділ забризкав брудом, не прагнете відразу ж відчистити його - ви лише ввітреться бруд в тканину. Прийшовши додому, повісьте пальто на плічка, розправте його і ретельно просушіть. Візьміть жорстку суху щітку і очистіть увесь засохлу бруд. Чистою сухою щіткою рухами зверху вниз причешіть ворс драпу.
7
Виявивши на пальто пляма, яка не вдалося відчистити, спробуйте обробити його плямовивідником або рідиною для чистки килимів. Змочіть пляма водою і нанесіть на нього засіб. Зачекайте кілька хвилин і змивайте препарат м'якою тканиною, постійно обполіскуючи її чистою водою. Зазвичай чорний драп непогано піддається домашньої чищенні.
8
Якщо ви хочете освіжити пальто після сезону-двох безперервної шкарпетки, уважно вивчіть внутрішню етикетку. Виявивши відмітку про те, що ручне прання дозволена, можете випрати своє пальто в м'якому миючому засобі для чорних речей. Після прання ретельно прополощіть його, акуратно відіжміть і розкладіть на рівній поверхні для сушки. Після того, як пальто злегка просохне, його можна повісити на плічки для остаточного досушування. У разі необхідності пропрасуйте пальто крізь вологу марлю, встановивши на прасці режим «шерсть».
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RvLP00WNoOk