Як прибрати клей з замші. клей момент Як його прибрати з замші.

Замша - дуже ніжний примхливий матеріал, а тому одяг з неї вимагає делікатного поводження. Вивести плями від клею можна різними способами, але робити це потрібно з обережністю, намагаючись не заподіяти шкоди речі.
Інструкція
1
Візьміть чисту суху ганчірку, злегка просочіть її бензином і протріть свіжа пляма від клею на замші. Якщо ж клей встиг висохнути, можна спробувати вивести його засобом для зняття фарби або розчинником. Не рекомендується надто рясно змочувати замшу чому б то не було.
2
Купіть в будівельному магазині спеціальний розчинник для клею. Нанесіть його в невеликій кількості на чисту суху ганчірочку і протріть нею пляму на замшевої поверхні.
3
Просочіть суху ганчірку ацетоном або засобом для зняття лаку. Ці речовини діють набагато делікатніше, ніж бензин, і якщо ви боїтеся зіпсувати дорогу замшеве річ, скористайтеся саме ними. Протріть пляму на одязі або взуття цієї ганчірочкою.
4
Придбайте в аптеці 5% -ий розчин нашатирного спирту і використовуйте його: просочіть даними розчином чисту суху ганчірку або губку і протріть клейове пляма на замші.
5
Потримайте замшеве поверхню з плямою над парою 5-10 хвилин, далі протріть клейове пляма одним з перерахованих вище засобів. Потім спробуйте акуратно зішкребти клей з речі.
6
Після впливу будь-яких лужних засобів обробіть замшу спеціальної Жирівка, що продається в спеціалізованих магазинах. Вона призначена спеціально для замші та нубуку. Її використання продовжує термін служби виробу, а також відновлює властивості замші. Після просочення підійміть ворс за допомогою гумки або спеціальної щітки. Можна потримати замшу кілька хвилин над парою - ворсинки розпрямляться самі собою.
7
Використовуйте спеціальні шампуні, мило та очищувачі для замші в асортименті продаються у взуттєвих магазинах. Найчастіше обробляйте замшеве взуття водовідштовхувальними доглядають спреями - це дозволить довше зберегти привабливий вигляд виробу. Користуйтеся каучукової щіткою для догляду за замшевими речами якомога частіше.