Як дізнатися колір очей майбутньої дитини. Як дізнатися Якого кольору будуть очі у дитини.

очікується малюка батьків зазвичай цікавить усе, що стосується зовнішності майбутньої дитини. Винятком не є і колір очей новонародженого. Хоча народжуються діти, як правило, завжди з сіро-блакитними або синювато-сірими очима, і з часом їх колір змінюється.
Інструкція
1
Враховуйте той факт, що колір очей передається у спадок. Цей постулат висунув ще Іоганн Мендель - австрійський біолог і ботанік, який жив у XIX столітті. Згідно з його законом, колір очей успадковується так само, як і колір волосся: якщо домінантними є гени темного кольору, то відмінні риси (фенотипи), закодовані ними, візьмуть свою перевагу над відмінними рисами більш світлого кольору.
2
Подивіться на колір своїх очей і колір райдужної оболонки чоловіка або дружини. Якщо у вас обох темний колір очей або карий, дитина, напевно, народиться з темними очима. Відповідно, діти батьків, які мають світлі очі, також матимуть світлий колір очей.
3
Якщо у вас і вашої другої половини колір очей різний, то визначайте колір райдужки вашої дитини відповідно до теорії домінуючих генів. Приміром, у мами - блакитні очі, а у тата - світло-зелені. У їх дитини можуть бути блакитні очі з часткою ймовірності - 60%, світло-зелені - 40%, так як блакитний колір - домінірующій.Самим часто зустрічається кольором очей на землі вважається коричневий, а рідкісним - зелений.
4
Не панікуйте, якщо при народженні дитини його колір очей не відповідає вашим очікуванням або не збігається з кольором ваших очей. Переважна більшість дітей при народженні мають сіро-блакитні або синювато-сірі очі. Приблизно до 6-7 місяців стає остаточно ясно, яким стане колір очей у майбутньому. Ті діти, у яких смаглява шкіра при народженні, зазвичай мають темно-сірі або карі очі. Колір очей визначається найчастіше батьківськими генами, але навіть прадід або прабабуся можуть внести несподівано свій внесок.
5
Зверніться до online-програмами в інтернеті, які пропонують допомогти майбутнім батькам визначити колір очей дитини. Для цього вкажіть колір своїх очей і очей партнера, а також колір очей ваших батьків та батьків партнера, ваших братів і сестер.Калькулятор справить підрахунок і видасть ймовірність майбутнього кольору очей у вашої дитини.