Як дресирувати французьких бульдогів.

Помилки, яких припускаються під час дресирування собак, можуть привести до неприємних наслідків. З цієї причини, перш ніж почати дресирування, рекомендується порадитися з професіоналами і вивчити особливості виховання собак цієї породи.
Інструкція
1
Обов'язково дайте вашому собаці зрозуміти, що під час дресирування вона повинна робити те, чого ви від неї вимагаєте. Французькі бульдоги, як правило, дуже вперті, тому змусити їх слухатися буває непросто. Але якщо ви будете переривати дресирування і залишати собаку в спокої кожен раз, коли вона починає кусатися, упиратися, падати на землю і т.п., то вона незабаром зрозуміє, як домагатися свого, і стане некерованою.
2
Чи не закінчуйте дресирування тільки тому, що вона набридла вашому собаці. Продовжуйте заняття доти, поки саме ви не вважаєте за потрібне його припинити. Щоб змусити впертого французького бульдога слухатися, можна використовувати контрастний метод впливу. Собака повинна знати, що результатом непослуху стане покарання, але якщо вона буде виконувати все, чого вимагає господар, то отримає нагороду. Покаранням може бути будь легке, але неприємне для собаки вплив. Наприклад, ривок повідця, легкий удар, крик і т.п. Нагородою, як правило, є ласощі, яка собака дуже любить.
3
Починайте дресирування з найпростіших команд: сидіти, лежати, встати поруч і пр. Ставте реальні цілі і не зупиняйтеся доти, поки не досягнете їх. Під час тренування розмовляйте з собакою. Якщо вона не слухається вас, строго прикрикніть, а якщо робить все правильно - переходите на ласкаві інтонації.
4
Використовуйте "строгий нашийник" або ривковий ланцюжок, якщо ваш французький бульдог погано піддається дресируванню. Поки собака виконує все, що від неї вимагається, ланцюжок вільно висить. Однак якщо бульдог перестає слухатися, різко потягніть ланцюжок. Такий ривок для собаки супроводжується неприємними відчуттями, і вона постарається не повторювати своїх помилок, щоб не бути покараною знову.
5
Слідкуйте за тим, щоб покарання і заохочення відповідали ситуації. Наприклад, якщо собака проявляє агресію, вона заслуговує негайного і серйозного покарання, але за помилку, допущену при виконанні вправ, можна не карати зовсім, а просто повторити вправу. Якщо бульдог освоїв команду і правильно виконав її, то нагородою стане ласий шматочок. За слухняність протягом усього заняття можна нагородити не тільки ласощами, але і грою, вигулом, ласкою і пр.
Популярною для утримання в міських квартирах стала порода собак французький бульдог. Це собака-компаньйон, з вихованням якої впорається будь-який господар, який має бажання отримати собі розумного, доброзичливого і слухняного вихованця і домашнього улюбленця. Виховання маленького французького бульдога слід починати з самого першого дня, як тільки він з'явився у вашому домі.
Інструкція
1
Відразу ж визначте цуценяті постійне місце, куди він відправлятиметься спати і де йому буде достатньо спокійно. Місце для годування розташуйте на кухні, воно теж має бути постійним. Годуєте щеняти в строго відведений час і не залишайте в мисці недоїдений корм, відразу забирайте його. Чи не привчайте собаку до їжі між годуваннями. Смачні ласощі використовуйте тільки для заохочення під час занять з дресирування.
2
Не дозволяйте цуценяті жебракувати під час того, коли ви сидите за столом. І не дозволяйте малюкові того, що потім, коли він подорослішає, станете забороняти. Всі хороші звички виробляються у собак з дитинства, потім їх буде дуже складно виправити.
3
Карайте цуценя якомога рідше, якщо він завинив серйозно, то максимум, що ви можете зробити - злегка шльопнути його газетою. Французькі бульдожки - дуже образливі собаки. Тому справжнім покаранням для цуценяти буде навіть просто строгий, злегка підвищений голос господаря. І пам'ятайте, що покарання має слідувати відразу ж, після того як вчинено проступок, інакше потім собака просто не зрозуміє, за що її сварять.
4
Французький бульдог - собака кімнатна, але дресирувати її необхідно для її ж безпеки. З 3-4 місяців почніть привчати собаку до повідця. Обов'язково навчіть її команді «До мене!», «Фу!», «Не можна!», Щоб ваші прогулянки не закінчилися травмою або іншими неприємностями.
5
Присікайте спроби домінувати і демонструвати поганий характер. Не дозволяйте собаці займати своє крісло, огризатися і, тим більше, кусати вас. Навіть така невелика собака може уявити себе ватажком зграї і почати вести себе відповідно. Тому краще відразу показувати їй, хто дійсно є господарем в будинку.
6
Не займайтеся з собакою, коли ви в поганому настрої. Не форсуйте виховання і виконання команд - регулярність і поступовість - ось запорука того, що собака швидко засвоїть те, що ви від неї хочете. А закріпити її поведінку ви завжди зможете похвалою і ласощами.