Як докачати файл в Опері.

Практично всі браузери дозволяють не тільки переходити по сайтах і сторіночкам, але і завантажувати різні файли. Однак в процесі завантаження можуть виникати різні помилки, наприклад, закачування файлів в браузері Opera.
Інструкція
1
Система даного браузера частенько перериває закачування файлу. Також трапляються ситуації, коли завантаження переривається через відсутність підключення до інтернету. Що ж робити в таких ситуаціях? Для початку запустіть браузер заново. Вам потрібно знайти файл, який завантажувався в даному браузері. Для цього натисніть F4 і виберіть в лівому меню вкладку «Завантаження».
2
Відкрийте дану вкладку. Перед вами має з'явитися список всіх недавно завантажених файлів. Всі вони були завантажені за допомогою даного браузера. Знайдіть у списку файл, який вам потрібно докачать. Далі натисніть на ньому правою клавішею миші та виберіть пункт «Відновити». Завантаження даного файлу буде відновлена з того місця, де зупинилася. Однак трапляються ситуації, коли файл завантажується спочатку. А що ж робити, наприклад, якщо було завантажено близько 100 Мб, та й трафік платний?
3
Для цього доведеться трохи обдурити систему. Відкрийте папку C: \ Documents and Settings \ Admin \ Мої документи \. Тут за умовчанням зберігаються всі завантажені файли. Якщо у вас інша директорія, то відкрийте її (подивитися можна через кнопку «Налаштування»). Зайдіть у вкладку «Розширені» і виберіть «Завантаження». Перегляньте шлях, який прописаний для зберігати всі завантажені файли. Перемістіть старий недокачанний файл в іншу папку. Далі почніть заново завантажувати файл, який присутній в загрузках. Як тільки файл почне накачуватися, натисніть на кнопку «Призупинити».
4
Тепер зайдіть в папку, яка за замовчуванням прописана в системі. Замініть старим файлом новий. Далі натисніть у вкладці «Завантаження» на файлі кнопку «Відновити». Почнеться завантаження з того місця, де була зупинена вперше. Ви тепер без проблем можете закачати файл в даному браузері. При виникненні подібних проблем виконайте аналогічні дії.
В процесі завантаження різних файлів можуть виникати проблеми. На це впливають різні фактори, проте багато що залежить від швидкості з'єднання інтернету, а також способу завантаження даних з глобальної мережі.
Інструкція
1
Часто виникають у користувачів питання про те, як можна докачать архів , завантаження якого була перервана. Як правило, докачать певний файл можна завжди, проте браузери в деяких випадках дають збої, що призводить до скиду усього завантаження. Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно використовувати спеціалізоване програмне забезпечення, яке дозволяє завантажувати велику кількість файлів з інтернету одночасно. Однією з популярних утиліт є програма під назвою Download Master.
2
Поширюється вона безкоштовно. Знайти можете в інтернеті або на настановних дисках разом з дистрибутивами операційної системи. Варто відзначити, що дана програма дозволяє зупиняти завантаження і продовжувати її в будь-який час. Встановіть утиліту на жорсткий диск персонального комп'ютера. На робочому столі з'явиться ярлик, за допомогою якого можна запустити програму. Натисніть лівою клавішею миші для запуску.
3
У браузері скопіюйте посилання на файл. Програма автоматично перехопить її і покаже віконце із завантаженням. Вам потрібно натиснути клавішу «Завантажити». При цьому ви можете додати опис до файлу. При великому обсязі різних файлів часто плутаєшся з усією інформацією, тому в програмі реалізована можливість залишати опис для кожного завантаження.
4
Якщо ви використовуєте браузер, докачать архів можна натисканням декількох клавіш. Як правило, при різних помилках завантаження певного архів а зупиняється. Знайдіть вкладку «Завантаження». Натисніть на ній одним кліком лівої клавішею миші. Знайдіть файл, який вам потрібно докачать. Далі натисніть кнопку «Продовжити завантаження». Не забувайте, що у вас повинен бути підключений інтернет.