Як дізнатися серійний номер телефону. серійний номер телефону samsung.

IMEI - оригінальний серійний номер, зазвичай є копією серійного номера телефону. Дізнатися IMEI або серійний номер мобільного телефону можна дізнатися двома способами.
Інструкція
1
Спосіб перший: вимкніть телефон, зніміть кришку, що притримує акумулятор, і сам акумулятор. Поруч з контейнером для сім-карти, під акумулятором, ви побачите заводську наклейку з написом "IMEI" або "S/N" і наступними цифрами. Ці цифри і є серійним номером.Конечно же, цим способом неможливо скористатися, якщо ваш апарат має вбудовану батарею. Приміром, вбудований акумулятор мають всі моделі Apple iPhone. Тоді потрібно скористатися другим способом.
2
Спосіб другий: щоб дізнатися IMEI телефону, наберіть комбінацію клавіш * # 06 # і, не натискаючи клавішу виклику, ви побачите на екрані серійний номер вашого мобільного телефону. Зверніть увагу, що без встановленої сім-карти цей спосіб перевірки IMEI не працює на телефонах деяких виробників.
Втративши серійний номер Windows або MS Office, при перевстановлення системи можуть виникнути серйозні проблеми. Щоб не платити за покупку дорогого ПО, можна «підглянути» серійні номер а встановленої операційної системи і офісного пакету від Microsoft.
Інструкція
1
Засобами Windows побачити серійні номер а не вдасться, тому доведеться скачати невелику безкоштовну програмку, яка допоможе їх впізнати. Йдеться про програму ProduKey, яку можна завантажити на сайті розробників www.nirsoft.net за посиланням http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html. Програма безкоштовна, працює з усіма версіями Windows, і не перевантажена нічим зайвим - тільки інформація про серійні номер ах.
2
Після завантаження та установки програми, запустіть її. У вікні, вам відразу ж буде надана інформація по всіх серійним номер ам ПО від Microsoft. Щоб не переписувати номер а від руки, в меню Edit виберіть команду Copy Product Key, щоб скопіювати виділений серійний номер , а потім вставте його в текстовий файл або документ Word, щоб потім роздрукувати.