Як ввести пароль в навігатор.

Установка пароля на завантаження навігатора є однією з найпоширеніших помилок недосвідчених користувачів. Інтернет заповнений криками SOS і проханнями про допомогу. Однак рішення проблеми є.
Вам знадобиться
  • - openkeyboard.rar
Інструкція
1
Скористайтеся можливістю завантаження безкоштовно поширюваної клавіатури openkeyboard і виконайте витяг архіву в кореневу директорію карти пам'яті мобільного пристрою.
2
Натисніть кнопку скидання і введіть значення збереженого пароля.
3
Зніміть парольний захист завантаження навігатора і ознайомтеся з деякими хитрощами звернення зі своїм девайсом, представленими нижче.
4
Виконайте вхід в операційну систему мобільного пристрою для усунення проблем з реєстром і завантажте додаток Storage Manager.
5
Натисніть кнопку Start для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт Settings (Настройки).
6
Вкажіть пункт Control Panel (Панель керування) і розкрийте вузол Storage Manager.
7
Оберіть найменшу портіцію і виконаєте операцію Dismount.
8
Послідовно проведіть процедури Format і Mount і перезавантажте навігатор для застосування обраних змін.
9
Натисніть на нижню ліву частину екрану для спроби відновлення прихованої панелі завдань і меню «Пуск» або розкрийте гілку реестраHKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Shell \ AutoHide і змініть значення параметра на 0 для заборони приховування панелі завдань.
10
Поверніться в меню Settings для виконання регулювання балансу оперативної пам'яті і пам'яті карти, що викликає уповільнення запуску GPS-програм та індексації карт, і перейдіть в пункт Control Panel.
11
Розкрийте посилання System і перейдіть на вкладку Memory.
12
Пересуньте повзунок в середнє положення і перезавантажте навігатор для застосування обраних змін.
13
Запам'ятайте основні правила виконання операції прошивки мобільного пристрою необхідності відновлення навігатора: - завжди користуйтеся відформатованої на FAT16 SD-картою; - не використовуйте SDHC-карти; - зберігайте файли прошивки в кореневій директорії карти пам'яті після їх розархівації; - вимкніть мобільний пристрій перед підключенням флешки; - вийміть картку пам'яті після перезавантаження і видаліть збережені файли прошивки.
Координати місцевості при введенні в пошукову систему можуть не розпізнатися. Завжди керуйтеся особливостями сервісу, оскільки вони можуть відрізнятися.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету.
Інструкція
1
Для того щоб ввести координати певного місця розташування на картах в режимі онлайн, введіть значення широти і довготи в рядку пошуку. Для отримання найбільш точних результатів переведіть секунди в частки хвилин, оскільки деякі сервіси не зможуть їх розпізнати. Чим більше знаків буде після коми, тим більше вірогідності отримати більш детальну карту. Дані вводяться в пошуковому рядку Google, Yandex або будь-який інший пошукової системи, якою ви користуєтеся, в розділі «Карти».
2
Для отримання точних координат місцезнаходження певного цікавить вас об'єкта дізнайтеся його точну адресу, після чого введіть його в рядок використовуваної вами пошукової системи. У розділі «Карти» буде виведена інформація відносно координат.
3
Для введення координат певного об'єкта в навігатор скористайтеся відповідному меню програмного забезпечення. Зверніть увагу, що залежно від використовуваного вами обладнання та завантажених карт ви можете отримати інформацію різної точності.
4
Намагайтеся використовувати найбільш докладні карти для вашого навігатора, особливо це стосується карт місцевості, в якій вам часто доводиться бувати. Якщо вас не влаштовують карти в вашому навігаторі, замініть їх, також при необхідності змініть програмне забезпечення пристрою. Зверніть увагу, що багато з даних елементів не є безкоштовними, їх завантаження і подальше оновлення може зажадати наявність у вас коштів оплати в режимі онлайн.
5
При виборі карт і програмного забезпечення для навігатора звертайте увагу також на відповідність моделі пристрою. Якщо ви використовуєте навігатор телефону, вам буде набагато простіше зорієнтуватися у виборі. Не користуйтеся зламаними програмами для вашого навігатора і намагайтеся не порушувати умови договору з розробником.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jzqiYXTGLds
Корисна порада
Намагайтеся використовувати найбільш точні значення.