Як зайти на пошту, якщо забув логін.

Електронна пошта - універсальний спосіб обміну даними, інформацією та файлами. Якщо ви рідко користуєтеся своїм поштовим ящиком, то ви можете забути не тільки пароль, але і логін. Для відновлення цієї інформації необхідно виконати ряд нескладних дій.
Інструкція
1
Відновлення логіна є, мабуть, найскладнішим завданням. Деякі поштові сервери, наприклад, gmail, дозволяють відновити пошту, вказавши адресу Запаси поштової скриньки. В іншому випадку вам буде потрібна допомога ваших знайомих і друзів. Зверніться до них з проханням перевірити їх ящики електронної пошти на предмет листів, відправлених вам. Витягніть з них адресу електронної пошти, логіном буде перша частина адреси, яка перебуває перед символом @.
2
Для відновлення пароля перейдіть на головну сторінку вашої пошти. Поруч з полем для введення пароля і логіна повинна знаходитися кнопка нагадування пароля. Натиснувши на неї, ви будете перенаправлені на сторінку, на якій вам буде запропоновано відповісти на контрольне запитання, вибраний вами при реєстрації ящика електронної пошти. Вам також може бути запропоновано ввести інші дані, які ви могли вибрати при створення поштового ящика. У разі ж якщо ви не пам'ятаєте відповідь на дане питання, переходьте до наступного кроку.
3
Зверніться в службу технічної підтримки. Адреса електронної пошти, за якою вам необхідно звернутися, знаходиться на сайті, на якому зареєстрований ваш e-mail. Надайте своє ім'я та прізвище, а також дату народження, а також час, дату і ip адресу останнього входу. Від вас можуть запросити будь-які додаткові дані, будьте готові їх надати. Ретельно дотримуйтесь вказівок, це необхідно для верифікації вашого володіння поштовою скринькою. Далі, вам або буде запропоновано змінити пароль самостійно, або буде надано тимчасовий пароль, якій ви будете повинні поміняти при першому вході в свою пошту.
Зверніть увагу
«Рамблер-Пошта» - це: - Сучасний інтерфейс і висока швидкість завантаження. - Простий, швидкий і надійний веб-доступ до будь-якого з ваших поштових скриньок. - Кілька режимів роботи зі списком листів, можливість вибрати вид відображення і сортування кореспонденції.