Як навчитися бути бухгалтером. Як оформити репетиторство.

Одна з найбільш затребуваних професій на сьогоднішній день - професія бухгалтера. Проте, якісний супровід фінансових операцій неможливо без професійної освіти.
Інструкція
1
Отримайте професійну освіту. Це можна зробити в коледжі, технікумі або вузі, але на початковому етапі буде цілком достатньо хороших курсів.
2
Дізнайтеся, на яких курсах у вашому місті можна освоїти бухгалтерський облік в необхідному обсязі. Звичайно курси поділяються на: - профільні курси, що спеціалізуються тільки на бухобліку; - курси при вузах, що дають хорошу теоретичну базу; - курси в багатопрофільних навчальних центрах, що акцентують увагу на практичних занятіях.Рассмотріте всі можливі варіанти, з'ясуйте, за якими програмами проводиться навчання, поспілкуйтеся з випускниками. Якщо ж у вас немає можливості вносити плату за навчання, так як ви тимчасово не працюєте, зверніться на біржу праці, зареєструйтесь і отримаєте направлення на безкоштовні курси з бухобліку або 1C.
3
Паралельно із заняттями на курсах ви можете займатися і самостійно, купивши в магазині, замовивши на www.ozon.ru або взявши в бібліотеці посібники для початківців, такі, як «Інкубатор для бухгалтера. Від нуля до балансу »Є. Ю. діркових,« Азбука бухгалтера: від авансу до балансу ». Гарною підмогою на перших порах і в навчанні і в роботі для вас стане кишеньковий міні-довідник «Теорія бухгалтерського обліку» Т. А. Корнєєвої і Г. А. Шатунова.
4
Крім очних курсів ви можете пройти і дистанційне навчання по одному з відомих курсів. Зверніться на один із сайтів, що реалізують дистанційні програми, наприклад, на http://jobkey.ru/(«Як стати головним бухгалтером, пройшовши 10 кроків»), зареєструйтесь і отримаєте перше безкоштовне заняття. Якщо цей курс - дійсно те, що вам потрібно, оплатіть навчання. В рамках курсу ви зможете освоїти і теорію, і практику, навчитися оформляти первинну документацію. По їх закінченні вам буде видано свідоцтво.
5
Улаштуйтеся по закінченні курсів в невелику фірму помічником бухгалтера або навіть бухгалтером, щоб отримати початковий досвід безперервної роботи з документами і стати з часом затребуваним фахівцем.