Як підключити КПК до телефону.

Виконання операції підключення КПК до телефону необхідно для можливості використання функції мобільного інтернету на вибраному пристрої. Процедура підключення є стандартною і не вимагає залучення додаткового програмного забезпечення.
Інструкція
1
Натисніть кнопку Start для виклику головного меню мобільного пристрою і перейдіть в пункт "Налаштування" для запуску процедури підключення КПК до телефону.
2
Розкрийте пункт «Підключення» і вкажіть команду Add a new modem connection.
3
Введіть бажане значення імені для створюваного підключення в поле Enter a name for the connection і вкажіть пункт Bluetooth Dialup Modem в випадаючому меню Select a Modem.
4
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки Next b введіть значення * 99 # в поле My Connection діалогового вікна.
5
Натисніть кнопку Next для підтвердження свого вибору і введіть наступні значення в новому діалоговому вікні в полі User name: - mts - для користувачів МТС; - beeline - для користувачів БиЛайн; - gdata - для користувачів Мегафон.
6
Вкажіть ті ж значення в поле Password і не вводьте ніяких значень в поле Domain.
7
Натисніть кнопку Advanced і вкажіть значення 115200 в випадаючому списку поля Baud rate.
8
Введіть наступні значення в поле Extra dial-string modem commands залежно від оператора мережі: - + cgdcont = 1 ip internet.mts.ru - для користувачів МТС; - + cgdcont = 1 ip internet.beeline.ru - для користувачів БиЛайн; - + cgdcont = 1 ip internet -тдля користувачів Мегафон і натисніть кнопку OK для підтвердження свого вибору.
9
Виконайте натискання кнопки Finish для завершення налаштування і розкрийте пункт Bluetooth Manager, попередньо включивши Bluetooth.
10
Натисніть кнопку New у нижній панелі вікна програми та вкажіть команду Connect to Internet via phone в діалоговому вікні.
11
Натисніть кнопку Next для підтвердження виконання команди і повторіть натискання кнопки Next в наступному діалоговому вікні.
12
Виберіть свій телефон у списку знайдених пристроїв і підтвердіть свій вибір натисканням кнопки Next.
13
Введіть довільне чотиризначний число в поле Passkey і натисніть кнопку Next.
14
Вкажіть те ж число у вікні запиту телефону і застосуєте прапорець на полі Use this phone as default connection to the Internet.
15
Вкажіть створене з'єднання і натисніть значок Bluetooth у верхній панелі інструментів вікна програми.
16
Виберіть створене з'єднання в маленькому віконці Connectivity і дочекайтеся установки підключення.