Чому може глючити гра. глючить інсталяційний файл гри.

Незважаючи на те, що у комп'ютера системні параметри відповідають вимогам, ігри можуть трохи пригальмовувати. Як правило, точної причини виявити не можна, так як комп'ютерні системи непередбачувані.
Вам знадобиться
  • - диск з грою.
Інструкція
1
Основною причиною є піратська копія гри. Як правило, подібні ігри записуються без спеціальних програмних засобів і ліцензій, що призводить до помилок при процесі гри. Часто в подібних записах не буває додаткового програмного забезпечення, яке потрібно для гри. Наприклад, у грі повинен бути інсталяційний файл Dirext, а на піратському диску його може і не бути. У такому випадку зайдіть в інтернет, і прочитайте, які додаткові параметри потрібні для тієї чи іншої гри. Є безліч порталів, які займаються оглядом ігор для комп'ютера.
2
Іншою причиною можуть бути системні параметри комп'ютера. Часто відеокарта комп'ютера або частота процесора не відповідають системним вимогам гри. Прочитайте на упаковці диска або в інтернеті системні параметри, які потрібні для коректної роботи гри. Якщо у вас не вистачає частоти або слабка відеокарта, то ви не зможете грати навіть при мінімальних параметрах, так як графіка буде гальмувати, а звук навпаки бігти попереду. У зв'язку з цим гра починає гальмувати, що може призвести до збою всієї операційної системи.
3
Не можна з повною впевненістю говорити про те, що ліцензійні копії ігор не гальмують. Теж бувають різні ситуації, проте часто вони зв'язні з неправильною установкою самої гри. У кожної ліцензійної копії є свій ключ, який потрібно ввести при установці. Не старайтесь обдурити систему генераторами кодів, так як заміна настановних файлів і веде до гальм і глюків в грі. Уважно читайте рекомендації по установці тієї чи іншої гри. Як правило, в кожній ліцензійної грі є файл, в якому повністю описується принцип установки.