Чому розряджається акумулятор.

Розрядка акумулятора телефону відбувається в процесі його роботи. Процес цей неостановім і змінений бути не може. Але ось завдання заощадити заряд акумулятора цілком може бути вирішена. Розглянемо методи виконання мінімізації розрядки акумулятора на прикладі Windows Mobile телефонів компанії Nokia.
Вам знадобиться
  • - Windows Phone
Інструкція
1
У списку програм на робочому столі Windows Phone і розкрийте значок «Налаштування» для виконання операції включення режиму економії заряду акумулятора мобільного пристрою.
2
Виберіть пункт «Економія заряду» і вкажіть команду «Завжди включати економію заряду при розрядці акумулятора» для автоматичного застосування обраного параметра при рівні заряду в 20% або скористайтеся опцією «Включити економію заряду до наступної зарядки» для негайного застосування обраних змін .
3
Переконайтеся, що наступні функції телефону відключені: - автоматичне отримання повідомлень електронної пошти і оновлень календаря; - автоматичне оновлення «живих» значків; - фоновий режим роботи додатків.
4
Перейдіть в розділ «Налаштування» і змініть значення наступних параметрів роботи мобільного пристрою для дотримання загальних правил зменшення розрядки акумулятора: - «Відключення екрану через» - виберіть мінімальне значення часу; - «Яскравість» - виконайте відключення «Автоматична настройка» (за замовчуванням) і виберіть мінімально можливий; - «Тема» - вкажіть пункт «Темний фон».
5
Вимкніть невикористовувані сполуки Bluetooth і натисніть кнопку живлення при використанні динаміка для відключення екрану.
6
Не використовуйте опцію «З'єднання з Xbox LIVE» в групі «Ігри» без необхідності і змініть параметри синхронізації пошти та контактів в «Налаштування» для збільшення часу роботи акумулятора.
7
Вкажіть пункт «Пошта і облікові записи» і виберіть підлягає редагуванню обліковий запис.
8
Виберіть команду «Завантажувати готовий контент» і збільште часовий інтервал синхронізації.
9
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки «Готово» і виберіть команду «Вручну» у списку парметр синхронізації свого облікового запису Windows Live.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=SHJqLhKUXnY
Справний акумулятор - це запорука того, що ви зможете завести автомобіль без проблем. Однак акумуляторна автомобільна батарея має властивість розряджатися. І якщо це відбувається занадто швидко, ви можете в один прекрасний день потрапити в ситуацію, коли при повороті ключа запалювання ваша машина не заведеться. Чому ж акумулятор може швидко розряджатися?
Якщо акумуляторна батарея розряджається, це не означає, що вона несправна. Навіть новий акумулятор за 2 тижні зберігання на складі може втратити до десяти відсотків своєї ємності. Що говорити про батареях, які експлуатувалися кілька років. Розряджатися цей прилад може за типом саморазряда і від підключених споживачів. Автовласників більше хвилює процес саморозряду, тобто той, який обумовлений внутрішніми реакціями. Швидкість саморозряду може збільшуватися від замикання висновків акумуляторної батареї по поверхні через забруднень і замикання обсипалася маси пластин. Прискорює саморазряд паразитні струми, що виникають при попаданні домішок з електролітом, і різну щільність електроліту в верхньому і нижньому шарі. Щоб знизити швидкість саморозряду, потрібно утримувати в чистоті площину з висновками полюсів батареї. Слід стежити, щоб розрядки і зарядка акумулятора не приводили до сильного осипання маси пластин. Треба завжди стежити за контактами, вони не повинні бовтатися, а клеми необхідно ретельно зачищати. Автомобільна сигналізація повинна бути підключена правильно. Основні причини сильної розрядки акумулятора дуже прості. Це витоку струму в електромережі авто, несправний генератор або регулятор напруги і тривале використання енергії при заглушеному двигуні. Всі водії знають, що в холодну пору року, коли температура на вулиці дуже низька, акумулятор гірше розкручує стартер. Це відбувається тому, що зниження температури електроліту при температурі нижче 15 градусів зменшує ємність батареї на один відсоток (на кожний наступний градус). Для прикладу, якщо на вулиці мороз п'ятнадцять градусів, то ємність батареї знижується на цілих сорок відсотків. Тому в холоду двигун повинен заводитися без проблем, інакше акумулятор не зможе забезпечити тривалу роботу стартера.