Як організувати роботу співробітників.

Кілька сильних і досвідчених співробітників можуть ніколи не добитися відмінного результату роботи без правильної організації. Грамотна і продумана координація роботи підлеглих допоможе істотно прискорити виконання поставлених цілей і застрахує від невдач.
Вам знадобиться
  • - посадові інструкції.
Інструкція
1
Визначте план роботи всієї компанії або відділу на певний звітний період. Ви повинні мати чітке уявлення про те, які ресурси необхідні для її здійснення. Виходячи з цього, ви зможете зрозуміти, як краще розподілити роботу між підлеглими.
2
Проаналізуйте існуючу діяльність співробітників. Якщо ви працюєте в даній компанії вже давно, напевно вам не важко оцінити потенціал працівників, їх здатність діяти в команді, результативність. Використовуйте отримані дані для наступного планування роботи.
3
Пропишіть для кожного працівника посадові інструкції. Даний документ не повинен носити формальний характер: співробітник повинен чітко розуміти свій функціонал і повною мірою виконувати вимоги.
4
Ставте конкретні завдання в рамках загальної стратегії розвитку. Це може бути робота над певним проектом, або виконання плану у звітному періоді (місяці, кварталі). Кожен співробітник повинен отримати свій особистий список завдань із зазначенням очікуваних підсумків і показників. Такий підхід допомагає підлеглому структурувати роботу, а також налаштуватися на конкретний результат.
5
Введіть систему звітності. Це може бути регулярна здача звітів в електронному вигляді, або колективне обговорення підсумків роботи в усній формі. Другий варіант допоможе скорегувати загальну роботу підрозділу або всієї компанії. Ніколи не пускайте роботу підлеглих на самоплив, навіть якщо маєте справу з досвідченим співробітником. Своєчасна звітність допоможе вам завжди тримати ситуацію під контролем.
6
Продумайте систему мотивації співробітників, яка є також важливим організуючим фактором. Наприклад, введіть прогресивну систему оплати, або стимулюйте персонал певними бонусами за перевиконання плану.