Як відкрити дитячий дозвільний центр.

Дитячий дозвільний центр - це місце, де пізнання світу і розвиток у дітей раннього та дошкільного віку проходять у формі веселих ігор. Мета такого центру не тільки в тому, щоб забезпечити дитині приємне проведення часу, але і допомогти йому створити позитивне ставлення до пізнавального процесу, збудити прагнення до вивчення світу. Якщо ви вирішили відкрити дитячий дозвільний центр, коректний.
Інструкція
1
Перший крок до реалізації обраного проекту - реєстрація підприємницької діяльності. Для цього можна використовувати різні способи: індивідуальне підприємництво або організаційно-правову форму ТОВ. Виберіть найбільш підходящу для вас форму реєстрації, оформите ІПН та отримайте дозвільні документи на відкриття дитячого центру.
2
Далі займіться пошуком відповідного приміщення. Для дозвіллєвого центру підійде трикімнатна квартира на першому поверсі житлового будови. Краще, якщо вона буде перебувати в спальному районі міста. Обладнайте приміщення пожежною сигналізацією. Центр дитячого розвитку не повинен мати харчоблоку та медичного кабінету, на відміну від дитячого садка, але відповідати санітарно-технічним нормам і правилам протипожежної безпеки зобов'язаний.
3
Проведіть косметичний ремонт приміщення. Обладнайте його необхідної для занять дітей меблями: дитячими столами, стільчиками, шафками для роздягання, полками для іграшок, книг та методичних посібників.
4
Придбайте розвиваючі ігри, конструктори, книги, іграшки, по необхідності - музичні інструменти і т. П.
5
Займіться підбором персоналу. Якщо ви не плануєте надавати освітні послуги в центрі, достатньо буде найняти кваліфікованих вихователів. Якщо ж у вас є ліцензія на надання таких послуг, найнятий персонал повинен відповідати обраними напрямками. Це можуть бути педагоги з вокалу, малюванню, бісероплетіння, іноземним мовам та т. Д. В штаті центру також повинні бути бухгалтер і охоронець.
6
Щоб залучити клієнтів, проведіть невелику рекламну кампанію свого центру. Створіть сайт, надрукуйте візитки, оголошення, рекламні буклети. У цьому бізнесі зазвичай задіяні малобюджетні способи реклами і просування: створення співтовариств з соціальних мережах, участь в інтернет-форумах про виховання та розвиток дітей і т. Д.