Як відкрити капот Audi.

Капот автомобіля часто зачиняються наглухо тоді, коли водій найменше цього чекає. На автомобілях марки Audi капот також має властивість закриватися, що приносить чимало клопоту.
Вам знадобиться
  • - довга викрутка;
  • - монтування.
Інструкція
1
Визначте стан троса. Якщо трос обірваний, то спробуйте відкрити капот автомобіля через видалення поворотника. Це можна зробити, попередньо знявши пружинку. У отвір вставте довгу викрутку, яка повинна впертися в замковий язичок. Як тільки ви відчуєте, що мета досягнута, натискайте на язичок з достатньою для відкриття силою.
2
Заведіть машину на естакаду і зніміть захисну нижню панель, відкрутивши наявні кріплення. Через відкритий отвір спробуйте дотягнутися до замків і відкрити їх.
3
При цілому тросі візьміть монтировку і спробуйте підчепити акуратно край капота. Через отвір витягніть трос і потягніть його на себе, тим самим відкриваючи замки.
4
Отвинтите наявні болти і зніміть кожух. Далі від'єднайте трос від важеля відкриття капота, вийнявши його оболонку з скоби. Як тільки ви дістанете оболонку, починайте знімати замок, для того щоб можна було від'єднати трос від капотних засувок. В кінці операції зніміть сам трос. Це більш складний метод відкриття капота, але який працює на 100%. Він передбачає зняття кожуха на рульовій колонці.
Зверніть увагу
Будьте обережні при поддеваніем краю капота монтуванням, тому що можна пошкодити фарбування машини або зробити вм'ятину.
Корисна порада
Якщо ви не впевнені, що зможете самостійно відкрити капот вашого автомобіля, то зверніться в СТО, де майстри зможуть легко видалити проблему, нічого не поламавши.