Як зняти блокування з телефону.

В Європі, США і по всьому світу використовують практику закріплення телефону за оператором. Це робиться для того, щоб підвищити лояльність клієнтів до даного оператору стільникового зв'язку та унеможливити перехід на іншого оператора без відчутної матеріальної витрати. Телефони, закріплені за оператором, набагато дешевше в разі укладення довгострокового контракту з оператором. Таким чином, для того, щоб перейти на іншого оператора, продовжуючи користуватися вже купленим стільниковим телефоном, необхідно зняти блокування з телефону.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - підключення до мережі Інтернет
  • - USB кабель для телефону
  • - телефон
Інструкція
1
Використовуйте універсальні прошивки для мобільних телефонів. Виходячи з моделі телефону і специфікації моделі, знайдіть відповідну версію прошивку в мережі інтернет, скачайте її і встановіть на телефон замість старої прошивки за допомогою спеціальної програми, яка стирає всю інформацію, яка мається на телефоні, і замінює її на нову.
2
Зверніться до оператора стільникового зв'язку, на якого зареєстрований даний телефон. Ви можете запросити спеціальний код розблокування, одного разу використавши який, ви можете користуватися телефоном при використанні сім-карти будь-якого оператора. Необхідно надати інформацію, що підтверджує ваше володіння даним телефоном, і після цього код розблокування буде виданий вам на руки.
3
Знайдіть у мережі інтернет сервіси, що надають послуги розблокування онлайн або продають коди розблокування для мобільних телефонів. За символічну суму ви зможете придбати код розблокування і користуватися своїм телефоном з будь сім-картою.
Корисна порада
У випадку, якщо ви сумніваєтеся в своїх здібностях в розблокуванні телефону, краще довіртеся послуг сервіс-центру.