Як відкрити спортивну школу. Як відкрити свою секцію в бюджетній спорт школі.

Російський уряд постійно робить заяви про надання всебічної підтримки дитячо-юнацьким спортивним організаціям. Однак на практиці фінансування спорту і раніше недостатньо, тому зараз як ніколи має сенс відкрити приватну школу або секцію.
Інструкція
1
Зверніть увагу: відкрити спортивну школу ви зможете тільки під патронатом державних і муніципальних відомств і зареєструвати її тільки в якості некомерційної організації або некомерційного партнерства в органах юстиції. Відкривши в податкових органах ТОВ як форму власності, яка передбачає отримання прибутку, ви зможете організувати тільки спортивну секцію.
2
Ознайомтеся з нормами Росспоживнагляду по організації приміщень для секцій та спортивних шкіл. Підшукайте відповідне приміщення, бажано на території діючих спортивних комплексів або неподалік від них, так як майже всім спортивним школам потрібна професійна тренувальна база. Укладіть договір з адміністрацією комплексу або відділенням Роскомспорта про надання приміщень для теоретичних занять і тренувань.
3
Закупіть весь необхідний спортінвентар і придбайте або візьміть в оренду обладнання. Якщо вам потрібна навчальна література, то ви також можете її купити або взяти в бібліотеці спортивного комплексу. Складіть навчальний план, керуючись додатковими освітніми програмами, рекомендованими Міносвіти, розрахунковим рівнем наповнюваності груп, розмірами приміщень і зразковим розкладом занять, погодженим з керівництвом Роскомспорта або спорткомплексу. Запросіть співробітників пожежної та санітарної служби для перевірки приміщення.
4
Оголосіть конкурс на заміщення вакантних посад тренерів-викладачів. Не забудьте запросити на роботу бухгалтера і кваліфікований медперсонал. Професійних тренерів знайти, звичайно, непросто, і не всі вони погодяться змінити роботу, навіть якщо запропонувати їм подвійний розмір окладу, однак і поспішати не варто. Краще спочатку витратити трохи грошей на оренду порожнього поки приміщення, ніж потім все життя виплачувати штрафи і компенсації батькам дітей, яких покалічив невмілий тренер.
5
Зверніться до місцевого Департамент освіти за ліцензією. Для цього вам будуть потрібні наступні документи: - заяву із зазначенням найменування організації, її контактними даними і ПІБ керівника; - завірені копії статутних документів; - свідоцтво про реєстрацію, видане в органах юстиції або податкових органах; - перелік навчальних програм і навчальний план; - відомості про плановану чисельності учнів; - штатний розклад і відомості про викладачів; - завірена копія договору купівлі-продажу або оренди приміщення; - позитивні висновки санітарної та пожежної служби про стан приміщення.
6
Протягом 20 днів з моменту подачі документів Департамент освіти буде зобов'язаний сформувати експертну комісію, що складається з посадових осіб адміністрації та представників Роскомспорта.
7
Отримайте позитивний висновок експертної комісії, на підставі якого вам і буде видана ліцензія строком не більше ніж 6 років.
8
Додайте в ЗМІ та інтернеті оголошення про набір учнів у дитячо-юнацьку спортивну школу.
Здоровий спосіб життя стає все більш популярним серед різних верств населення. Підлітки і дорослі, молоді і літні направляються в найближчий спортивний або фітнес-клуб і ... йдуть через кілька хвилин, подивившись на прейскурант цін. І наступне місце, куди вони підуть - це невеликі спортивні секції, організовувані декількома тренерами - індивідуальними підприємцями.
Інструкція
1
Визначтеся з видом спорту, який буде викладатися в секції. Для цього досліджуйте можливі запити споживачів. У невеликому місті секція великого тенісу не буде настільки популярна, як секція бойових мистецтв або волейбольний. Також необхідно прорахувати, на яку вікову і соціальну категорії буде орієнтована секція: діти, підлітки, молоді люди, тільки дівчата, дорослі та літні і т.д .; незаможні, середнього достатку або тільки забезпечені верстви населення.
2
Оберіть приміщення під секцію . Список вільних приміщень ви можете дізнатися в місцевому ЖКГ або адміністрації міста. Не полінуйтеся з'їздити на кожен з об'єктів і оглянути їх на власні очі: продавці часто опускають інформацію про те, що приміщенню потрібний ремонт та/або воно взагалі непридатне для використання, продається фактично лише земля. Якщо секція орієнтована на дітей, то поруч з приміщенням повинно бути порожній простір для особистих автомобілів батьків. Або розташування місця проведення тренувань повинно бути доступним в плані того, як дістатися до нього на громадському транспорті.
3
Обладнайте приміщення в залежності від обраного виду спорту. Тут потрібно фахівець; їм цілком може виступити найнятий працівник (майбутній викладач), якщо ви потрудилися опублікувати оголошення про роботу ще до того, як вибрали приміщення.
4
Сформуйте групи клієнтів, якщо були вибрані всі вікові категорії відвідують з різних верств населення. Для одних можуть бути надані додаткові оплачувані послуги, для інших - окреме приміщення і менше обладнання. Дітям же знадобиться викладач з педагогічною освітою. Розміри груп будуть залежати від кількості співробітників і розмірів орендованого/купленого приміщення.
5
Перед відкриттям оформите документи індивідуального підприємця. Зверніться у відділення податкової інспекції у вашому місті. Правильно оформлені документи необхідні, тому що доведеться регулярно робити звіти по виконаній роботі, платити податки і т.д.