Як купити книги у видавництві.

Сьогодні книги можна купити не тільки в магазині, але і через розповсюджувачів або за допомогою інтернету. Але ті, хто хоче придбати літературу без торгової націнки, зазвичай звертаються безпосередньо у видавництва.
Інструкція
1
Складіть список літератури, яка вас цікавить (художня, навчальна, наукова і т.п.). Виберіть кілька видавництв, що спеціалізуються на випуску саме таких книг. Якщо ви постійно купували книги однієї і тієї ж спрямованості, то найменування видавництв повинні бути вам добре знайомі.
2
Відкрийте одну з книг і знайдіть її вихідні дані. Зазвичай у вихідних даних вказуються контактні дані (адреса і телефон) видавництва. Домовтеся з його співробітниками про покупку книг, зателефонувавши і обговоривши всі умови поставки. Деякі видавництва пропонують тут же і оформити замовлення. Крім того, замовлення можна оформити по факсу, електронною або звичайною поштою.
3
Ви можете укласти з видавництвом договір оптової поставки, якщо вам це необхідно. Зв'язавшись по телефону з видавництвом, обговоріть всі умови майбутньої угоди. Зробити заявку на такий договір можна і направивши письмову заявку. Договір поставки ви отримаєте факсом або звичайною поштою.
4
Деякі великі видавництва нерідко поширюють по установам та житловим будинкам каталоги своєї продукції, за якими можна замовити книги, заповнивши додається купон. Якщо у вас є останній каталог одного з цікавлять вас видавництв, то заповніть купон, вказавши коди тих книг, які ви хотіли б придбати, та кількість примірників кожної з них.
5
Відзначте в купоні, що хотіли б оплатити покупку післяплатою (на всякий випадок), і відправте його в звичайному конверті, вказавши адресу та ПІБ. Зверніть увагу на те, чи немає обмежень на постачання книг при оплаті таким способом. Якщо є, то в разі придбання більше одного примірника вам доведеться доплачувати покупку перерахуванням певної суми на реквізити рахунку в одному з банків і прикласти квитанцію про оплату до заявки.
6
Якщо вам важливий зміст книги, а не її стан або оформлення, зверніться безпосередньо в друкарню видавництва. Майже завжди на складі друкарні є деяка кількість примірників книг, що мають ту чи іншу ступінь шлюбу. Домовтеся з одним із посадовців про придбання потрібної вам книги і оплатіть покупку готівкою.