Як перевірити телефон на справжність.

Наш ринок переповнений китайськими підробками. Все більше і більше товарів робляться в Китаї, часто не маючи на це ні ліцензії, ні дозволу, а просто штампуючи копії. З стільниковими телефонами справи ще гірше - відрізнити підробку від оригіналу дуже складно, це можливо, лише взявши в руки. Процес спрощується, якщо знати на які деталі варто звертати увагу в першу чергу - в цьому випадку перевірити телефон на справжність дуже просто.
Інструкція
1
Наш ринок переповнений китайськими підробками. Все більше і більше товарів робляться в Китаї, часто не маючи на це ні ліцензії, ні дозволу, а просто штампуючи копії. З стільниковими телефонами справи ще гірше - відрізнити підробку від оригіналу дуже складно, це можливо лише взявши в руки. Процес спрощується, якщо знати на які деталі варто звертати увагу в першу чергу - в цьому випадку перевірити телефон на справжність дуже просто.
2
Зверніть увагу на екран. Він не повинен бути бляклим або зернистим, дозвіл на ньому має стояти в точності таке, яке заявлено в технічному описі.
3
Меню телефону і кнопки повинні бути або тільки англійською мовою або мати другу мову. У випадку з меню, воно має бути копією заявленого, в мовної розкладці телефону повинен бути присутнім англійська мова і основний набір європейських мов.
4
Акумулятор і телефон повинні мати одного і того ж виробника, сама назва виробника повинно бути надруковано досить великим шрифтом і без помилок.
5
Остерігайтеся телефонів, в яких не заявлено але присутні слоти для додаткових сім-карт, карт пам'яті, або у яких дозвіл камери вище ніж повинно бути відповідно до технічним описом - ці телефони 100% є китайськими підробками.
6
Зверніть увагу на корпус телефону. Всі деталі повинні ідеально прилягати одне до одного і не повинні мати ні жодного виступу, не передбаченого функціоналом. Всі додаткові функції, які заявлені в описі, не повинні бути доповнені якимись небудь ще.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не купуйте телефони, що продаються за малу частину вартості - це майже 100% підробка.
Корисна порада
Ретельно вивчіть технічний опис, у разі якщо є хоч одна розбіжність, то цей телефон - підробка.
Купити диплом про вищу освіту досить просто. Торговців фальшивими документами можна зустріти в переходах метро, біля вокзалів і т.д. В інтернеті представлена величезна кількість сайтів, де можна придбати всілякі дипломи. Їх вартість варіюється від 6000 до 25000 рублів. Проте жоден продавець не може гарантувати, що куплений вами диплом буде занесений в базу даних вузу.
Вам знадобиться
  • - вивчити документ;
  • - пошукати кандидата в соціальних мережах;
  • - зробити запит до вузу;
  • - звернутися в Федеральну службу з нагляду у сфері освіти і науки.
Інструкція
1
Перевірити справжність диплома можна кількома способами. Візьміть документ і уважно вивчіть його. Він повинен бути виготовлений з якісних матеріалів, і мати водяні знаки. Зверніть увагу на друк, підпис та інші деталі. Неякісна підробка буде видна відразу. Це самий простий і доступний метод. Однак якщо ви маєте справу з фальшивим дипломом, виконаним професіоналами з якісних матеріалів, вам будуть потрібні додаткові способи перевірки.
2
Зайдіть в соціальні мережі. Вони мають бази величезної кількості навчальних закладів. Відшукайте однокурсників перевіряється кандидата. Якщо він вчився в заявленому вузі, ви знайдете його в списку друзів. Для більшої впевненості поспілкуйтеся з випускниками та з'ясуйте, закінчував дана людина інститут або був відрахований.
3
Надішліть запит до навчального закладу. Подібна практика застосовується багатьма солідними роботодавцями. Однак вуз може відмовити вам у наданні подібного роду інформації, пославшись на її конфіденційність. В такому випадку, складіть офіційний лист на фірмовому бланку організації і вкажіть мета перевірки. Попросіть власника диплома підписати документ, де буде вказано, що він ознайомлений і згоден з даною перевіркою. Дочекайтеся офіційної відповіді.
4
Перевірити справжність диплома можна, звернувшись в Федеральну службу з нагляду у сфері освіти і науки. Пройдіть по посиланню http://www.gosuslugi.ru/ru/card/index.php? Coid_4 = 88 & ccoid_4 = 95 & poid_4 = 11 .... Напишіть заяву, вкажіть дані організації, яка відправляє запит. Якщо ви не є роботодавцем, заповніть ваші прізвище, ім'я, по батькові та паспортні дані. Напишіть дані людини, чий документ про освіту ви хочете перевірити, рівень його освіти, серію і номер бланка диплома. Ваш запит буде зареєстрований в Рособрнадзора. Відповідь буде готовий в мечение 1 місяця. Якщо буде потрібно додаткова експертиза, термін може бути продовжений.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zEDUXJf1SQA