Як утеплити битовку.

Побутівка - це тимчасове приміщення для побутових потреб, іноді використовується для житла. Найчастіше тимчасова споруда споруджується з тесу або як битовки використовуються будівельні вагони, в яких взимку досить холодно навіть при гарній системі опалення. Щоб утеплити тимчасове приміщення, можна використовувати різні методи, які дозволяють швидко і недорого провести роботи.
Вам знадобиться
  • - мінеральна вата в рулонах або пресованих плитах;
  • - сайдинг або руберойд;
  • - саморізи;
  • - рулонні гідроізоляційні матеріали;
  • - труби опалення;
  • - водяний котел;
  • - циркуляційний насос.
Інструкція
1
Найбільш простий, швидкий і недорогий вид утеплення - це обтягування зовнішніх стін тимчасового приміщення мінеральною ватою, що випускається в рулонах і пресованих плитах. Для обтягування зовнішніх стін використовуйте спеціальні планки для кріплення вати або прості дерев'яні рейки. Якщо ви плануєте використовувати пресовану мінеральну вату, то виміряйте її ширину, прикрутіть саморізами рейки по ширині і вставте плити, додатково зміцнивши їх саморізами.
2
Обробку стін ви можете зробити на свій розсуд. Якщо побутівка буде використовуватися досить довго, то можете обробити її металевим сайдингом. Для короткочасного використання обтягніть вату звичайним руберойдом, щоб птахи не могли її розпатрати. До того ж, руберойд НЕ БУДЕ пропускати холодний вітер, що сприяє додатковому утепленню.
3
Обов'язково проведіть зовнішнє утеплення стелі, оскільки не утеплений стелю пропускає тепла набагато більше, ніж тонкі стіни. Для утеплення стелі використовуйте рулонні гідроізоляційні матеріали і мінеральну вату, якою ви проводили утеплення стін.
4
Усередині побутового приміщення закрийте усі щілини за допомогою монтажної піни або силіконового герметика. Також проведіть замазку вікон і заклейте їх липкою стрічкою, призначеної для заклеювання вікон. Замість неї ви можете використовувати скотч або вирізати паперові стрічки і приклеїти їх за допомогою клейстеру.
5
Якщо кімнат у побутовому приміщенні кілька, а обігріває їх тільки одна пічка, то щоб у приміщенні було тепло проведіть монтаж водяного опалення, встановіть на грубку котел і циркуляційний насос. Циркуляційні насоси дозволяють максимально швидко прогріти навіть велику опалювальну систему за короткий проміжок часу.
6
Навіть зазначених заходів буде цілком достатньо, щоб з максимальним комфортом пережити не одну зиму в битовки, не вдаючись до дорогих методам утеплення.