Як видавити сік з граната.

Гранатовий сік надзвичайно багатий аскорбіновою кислотою, фруктовими кислотами, антиоксидантами і цукром. Цей напій не тільки смачний, але і дуже корисний. Сік граната забезпечує хороше травлення, сприяє поліпшенню апетиту, зміцненню серцевого м'яза і підвищенню гемоглобіну.
Вам знадобиться
  • - стиглі гранати - 2 шт.;
  • - кип'ячена вода - 50 мл;
  • - цукор - 1 ст. ложка;
  • - марля.
Інструкція
1
Вимийте гранати холодною водою. Витріть їх рушником, а потім очистіть від шкірки. Розділіть руками гранати на кілька частин, і акуратно відокремте кожне зернятко один від одного, зсипати їх в чисту миску. При цьому видаліть і викиньте всі світлі плівочки.
2
Підготуйте марлю. Для цього складіть її кілька разів, щоб вийшов багатошаровий мішечок.
3
У приготовлену марлю висипте невелику частину зерен граната, і захопіть однією рукою марлю мішечком. Іншою рукою сильно стискайте мішечок, тримаючи його над мискою, в яку буде стікати сік. Посуд вибирайте з високими стінками, щоб бризки не розлітаються. Віджимайте сік ретельно, щоб в марлі не залишилося цілих зерен. Закладайте в марлю зерна невеликими порціями, так ви отримаєте більше соку.
4
Поставте миску з соком в холодильник на 12 годин. За цей час осад опуститься на дно ємності, і отриманий сік стане прозорим. Дістаньте миску з холодильника, і акуратно перелийте прозорий сік в інший посуд. При цьому прикрийте миску марлею, складеною вдвічі, щоб при переливанні соку з одного посуду в іншу осад залишився на місці.
5
З двох середніх гранатів у вас вийде близько 200 мл смачного і корисного соку. Але пити гранатовий сік нерозбавленим досить небезпечно, тому містяться в ньому кислоти можуть згубно позначитися на вашому шлунку і емалі зубів. Тому додайте 50 мл прохолодної кип'яченої води. Можете підсолодити сік цукром за смаком.
Зверніть увагу
При підготовці граната до віджиму, дуже ретельно видаліть всі світлі перегородки і тонкі плівочки, що містять танін у великій кількості. Якщо вони потраплять в сік, то він придбає гіркий смак.
Корисна порада
Оскільки гранатовий сік в'їдається в шкіру, ви не скоро зможете відмити руки. Тому одягайте на руки поліетиленові рукавички або пакети. У цьому випадку ваші руки залишаться чистими, незалежно від того, скільки гранатів ви віджали.