Як фарбувати водоемульсіонкой.

Водоемульсійна фарба відноситься до екологічно чистих матеріалів - вона майже не має запаху і не виділяє токсичних речовин. До того ж вона швидко сохне і найдешевша. Фарбувати водоемульсіонкой можна бетонні та оштукатурені поверхні, а також гіпсокартонні та дерев'яні.
Вам знадобиться
  • - водоемульсійна фарба;
  • - велюровий або овечий малярський валик.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню під фарбування. Якщо це бетонні або оштукатурені стіни або стелю, то вирівняйте їх шпаклівкою і, після її висихання, відшліфуйте. Поверхня повинна бути рівною, сухою і міцною.
2
Перевірте, чи не залишаються сліди крейди на руці після дотику до підготовленій поверхні. Якщо залишаються, то необхідно її заґрунтувати універсальної ґрунтовкою. Якщо поверхня не мелітся, то можете наносити шар грунтовки водоемульсіонкі, розбавивши її водою (5: 1) і ретельно перемішавши.
3
Наносьте водоемульсіонку валиком, який виберіть у залежності від типу фарби. Велюровим валиком наносите шовковисту емульсію, средневорсовие овечого - матову. Фарбу наносите штрихами у вигляді букви "W": зверху вниз і назад і трохи навскіс, щоб не залишалося некрасивих слідів. Після фарбування всієї поверхні дайте їй висохнути, сохне водоемульсіонка не більше 2-х годин.
4
Після висихання шару грунтовки нанесіть другий - основний шар для закріплення кольору. Фарбу розбавте водою у співвідношенні 10: 1, якщо необхідно.
5
Якщо хочете перефарбувати раніше забарвлену поверхню в інший колір, то попередньо очистіть її від старої фарби і змийте залишки водою. Плями від жиру, чорнила, іржі та інші обробіть спеціальними засобами для очищення. Після висихання нанесіть водоемульсіонку в два шари, як звичайно.
Зверніть увагу
Для фарбування водоемульсіонкой можна використовувати кисть або распилітель.Прі використанні водоемульсіонкі стіни "дихають", що покращує мікроклімат приміщення. Тому таким фарбам для внутрішніх робіт віддається перевага.
Корисна порада
При необхідності позначте кордону офарблюються малярською стрічкою, наприклад, якщо комбінуєте різні цвета.Для фарбування фасаду будинку використовуйте водоемульсійні акрилові фарби, стійкі до атмосферних впливів. Термін служби таких фарб - до 10 років.