Як назвати магазин побутової техніки.

Невдале або незрозумілу назву шкодить бізнесу з двох причин. По-перше, не приваблює випадкових перехожих, які не спонукає їх зайти в магазин, щоб поглянути на варіанти побутової техніки. По-друге, у разі зміни назви доведеться замовляти нову вивіску, а це додаткові витрати.
Інструкція
1
Використовуйте слова з теми «Помічники». Цей напрямок думок перспективно, тому що люди набувають техніку, щоб отримати допомогу по дому. Складіть список подібних слів і фраз: допомога, секрети домашнього господарства, ефективні помічники і т.д. Не дивіться на такі фрази як на кінцеві назви - вони покликані полегшити пошук варіантів.
2
Дослідіть тему «Швидкість». Деякі люди при веденні домашнього господарства на перше місце ставлять можливість швидко все закінчити. Зразкові слова і вирази: моментальний, швидкий, двохвилинний і т.д. Робіть список якомога повнішим, щоб мати безліч альтернатив. Подивіться характеристики пристроїв, які продаються в магазині - серед них можна знайти ідеї для назви.
3
Задіюйте тему «Чарівна кнопка». Є люди, яких приваблює таємничість. Вони не розбираються в роботі електронних пристроїв, але радіють і дивуються хорошим товарам. Можуть підійти слова: кнопка, електроніка, майбутнє, міні-фабрика, робот-автомат і т.д.
4
Знайдіть ідею в темі «Свобода». Колись люди були прив'язані до побуту, бо все робили вручну. Більше побутової техніки - більше свободи. До цієї теми відносяться слова: звільнення, час, незалежність і т.д.
5
Візьміть за основу тему «Господиня». Деяким жінкам вдається швидко, ефективно підтримувати будинок в ідеальному порядку. Їх залучать слова: чистота, порядок, організованість, комфорт і т.д.
6
Об'єднайте всі слова і фрази в один список. Вийшов набір тематичних ідей. З'єднуйте слова, щоб виходили цікаві варіанти. Якісь кандидати в назви будуть занадто довгими для вивіски. Чи не відхиляйте їх, тому що гарна думка може бути виражена інакше, короткими словами. Важливо отримати основу для мозкового штурму. Може отримати щось на зразок: допомагають кнопки, двохвилинна незалежність і т.д.
7
Зберіть однодумців і порадьтеся щодо назви магазину. Список допоможе мислити в потрібному напрямку, і вдала назва з'явиться швидко.