Як написати листа. Як пишеться до пори до часу.

Є люди, які користуються інтернетом для спілкування в соціальних мережах, покупок, перегляду та скачування потрібної інформації. До пори до часу немає необхідності в електронній поштовій адресі. Якщо ж треба написати листа, доведеться відкривати поштову скриньку.
Інструкція
1
Зареєструйтеся на сайті, що надає відповідні послуги. Пошту можна відправляти і отримувати через безкоштовні сервіси, розташовані на сайтах: yandex.ru, mail.ru, rambler.ru, gmail.com і т.д. Зайдіть на будь-який з запропонованих сайтів і знайдіть посилання або розділ «Пошта». Там треба зареєструватися.
2
У день, коли необхідно відправити лист, зайдіть в поштовий акаунт. Для цього перейдіть на сайт, де відкривали поштову скриньку. Клацніть по посиланню «Вхід до пошти» або подібної - залежно від сервісу, яким користуєтесь - введіть логін і пароль, які вказали при реєстрації. Усередині аккаунта побачите список вхідних, вихідних повідомлень. Клацніть по посиланню «Відправити лист».
3
Вкажіть в спеціальному полі одержувача листа, для чого введіть електронну адресу, за якою відбудеться доставка повідомлення. Ця адреса треба попросити у людини, яка чекає лист. Поштова адреса в інтернеті можна порівняти з номером стільникового телефону - у кожного він свій. Тому важливо не помилитися при наборі чужого адреси.
4
Придумайте гарну тему листа. Вона вказується в окремому рядку. Коли одержувач зайде в свою поштову скриньку, він побачить, що прийшов лист і насамперед прочитає тему. Тому пишіть щось осмислене, щоб сполучення не загубилося серед безлічі інших листів. Деякі люди отримують в день десятки і навіть сотні листів, і від теми залежить, як швидко прочитають ваше повідомлення.
5
Наберіть текст листа. Тут можете писати що завгодно. Повідомте адресату новини, факти і т.д. Не пишіть суцільним текстом, розділяйте на короткі абзаци, щоб одержувачу зручно було читати. Вкажіть в кінці листа контактні дані - адреса, телефон і т.д.
6
Натисніть кнопку «Відправити». Лист буде доставлено адресату: іноді це робиться миттєво.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LlF_aSGQHt0
Корисна порада
Якщо з листом треба відправити файл, перед шостим кроком клацніть посилання «Прикріпити файл». Вкажіть потрібний файл, він завантажиться на сервер і потім піде до адресата разом з листом. Не забудьте поцікавитися, чи отримав чоловік повідомлення.