Як ввести, пароль якщо його забув.

Для збереження особистих даних, будь то соціальна мережа, онлайн-гра або ящик електронної пошти, ми часто використовуємо складні паролі, які нескладно забути. Для відновлення пароля ви можете використовувати кілька простих методів, залежно від виду сервісу, на якому ви зареєстровані.
Інструкція
1
До першої категорії сервісів відносяться соціальні мережі, онлайн-сервіси, форуми, торренти, онлайн-ігри, то є всі сервіси, в яких для реєстрації необхідний ящик електронної пошти. В цьому випадку все, що необхідний - це дислокувати форму запиту пароля на скриньку, вказану при реєстрації, після чого ви отримаєте пароль в листі. В окремих випадках може знадобитися відновлення пароля за допомогою мобільного телефону. Так, наприклад, на сайті vkontakte.ru для відновлення пароля ви можете подати запит, перевірочного коду на номер, прикріплений до аккаунту.
2
До другої категорії відносяться ящики електронної пошти. В цьому випадку ви можете зіткнутися з одним з декількох варіантів відновлення пароля: верифікація за допомогою мобільного телефону, відповідь на секретне питання, ідентифікація вас як власника або відправка пароля на запасний поштову скриньку.
3
Для верифікації за допомогою мобільного телефону необхідно подати запит, перевірочних символів на номер, який прикріплений до пошти, після чого ввести їх у відповідне поле.
4
У випадку якщо ви вибрали відновлення за допомогою секретного питання, буде потрібно ввести відповідь на питання, вказаний при реєстрації. Після цього вам буде запропоновано ввести новий пароль.
5
Якщо ж ви виберете відправку пароля на запасний ящик, то від вас буде потрібно скопіювати отриманий пароль з листа, висланого на запасний e-mail, вказаний при реєстрації того, пароль від якого був загублений.
6
Ідентифікація вас як власника може знадобитися в разі якщо всі вищеописані способи з яких-небудь причин вам не підходять. Зв'яжіться з техподдержкой вашого поштового сервера і надайте їм всі дані, необхідні для підтвердження вашого права володіння ящиком електронної пошти.