Як відновити записну книжку.

Для підтримки роботи телефону і комп'ютера компанія Nokia розробила спеціальне програмне забезпечення - Nokia PC Suite. За допомогою цього додатка можна легко передавати дані між двома пристроями, синхронізувати інформацію, створити резервні копії контактів телефону і виконувати інші функції.
Вам знадобиться
  • - програма Nokia PC Suite.
Інструкція
1
Завантажте та встановите не вінчестер комп'ютера Nokia PC Suite. Даний програмний продукт розповсюджується безкоштовно. Знайти програму можете за допомогою пошукових систем або завантажити на сайті www.nokia.ru. Встановіть утиліту на персональний комп'ютер, бажано в системний каталог. Запустіть програму, якшо двічі по ярлику на робочому столі.
2
Підключіть телефон до комп'ютера, використовуючи кабель підключення з інтерфейсом miniUSB. Якщо даного немає в комплекті з телефоном, його легко можна знайти в будь-якому комп'ютерному магазині. Телефон запитає, в якому режимі слід підключитися: виберіть «Режим Nokia». Кабель підключається спочатку до телефону, а потім вже до персонального комп'ютера. Відключення відбувається за допомогою «Безпечного витягання пристрою».
3
Створіть резервну копію даних з телефонної книги контактів, використовуючи Nokia PC Suite. Для цього запустіть програму і виберіть пункт «Контакти», виконаний у вигляді синьої книжки з телефонною трубкою. Програма завантажить дані з телефону і відобразить у вигляді списку. Тепер при наступному підключенні Nokia PC Suite здійснить порівняння наявних даних і внесе зміни.
4
Виконайте синхронізацію даних через відповідний пункт в меню програми. Виконайте резервне копіювання даних через пункт «Резервне копіювання». Надалі при втраті записної книжки ви зможете відновити її за допомогою резервної копії. Своєчасно оновлюйте версію додатка Nokia PC Suite, а також програмне забезпечення телефону. Скористайтеся пунктом «Оновлення ПЗ телефону», щоб завантажити на мобільний телефон останню версію програми від виробника. Перевіряйте на наявність вірусів.