Як вибрати водяний полотенцесушитель.

Полотенцесушитель є за своєю суттю опалювальним приладом. Водяний полотенцесушітесь являє собою вигнуту трубу, по якій йде вода. Саме такі рушникосушки можна зустріти в більшості будинків, які побудовані в радянські часи.
Інструкція
1
Вигнута труба повинна бути підключена до системи гарячого водопостачання. Ні в якому разі не можна підключати її до системи опалення. Саме тому багато імпортні рушникосушки не можна встановити в міській квартирі.
2
Справа в тому, що гаряча вода, яка насичена киснем, може стати причиною виникнення корозії на внутрішній поверхні сталевої труби. Саме тому рекомендується купувати полотенцесушитель, який має внутрішнє антикорозійне покриття. Якщо ж такого покриття немає, то труба може вийти з ладу вже через рік-півтора.
3
При покупці рушникосушки обов'язково зверніть увагу на граничне значення робочого і обпресувальні тиску. В системі тиск води не повинно перевищувати 4 атмосфер. Однак при опрессовке воно може досягати і 10 атмосфер. Дані ви можете знайти в паспорті рушникосушки. Показники тиску повинні бути на порядок вище тиску у водопровідній системі.
4
Особливу увагу приділіть матеріалу, з якого труба виготовлена. Можна зустріти полотенцесушитель з нержавіючої сталі, з кольорового металу, з чорної сталі. Також у них може бути антикорозійне покриття і теплообмінник.
5
Великою популярністю користуються труби з нержавіючої сталі. Також часто люди купують імпортні моделі, які виконані з хромованої латуні. Такий полотенцесушитель буде служити близько 10 років. Врахуйте, розчинені у воді домішки будуть випадати в твердий осад. Це призведе до зменшення внутрішнього діаметра труби. У латунних полотенцесушителей є недолік. Вони піддаються абразивному зносу. Стінки на вигинах будуть з часом виділятися під впливом твердих часток. Саме тому латунні труби не служать більше п'яти років.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kUI7G-SW8Mo
Зверніть увагу
Як вибрати полотенцесушитель? Електричний полотенцесушитель зазвичай виглядає так само, як і водяний. Це може бути поворотний змійовик (схожий на букву «М» або «W», тільки з округлими вершинами, ще й обертається щодо стіни), «драбинка» (дійсно схожа на сходи в шведській стінці), перфорована модель з металу (металевий лист в дірочку) або декілька приплющених обручів, з'єднаних двома вертикальними трубами.
Корисна порада
Недолік водяного полотенцесушителя очевидний: немає гарячої води - у ванній дуже холодно. Крім того, слід зазначити, що водяний полотенцесушитель прогрівається досить повільно, і навіть якщо у вас стоїть автономний обігрів води, то від його включення до прогріву ванній пройде багато часу. Однак, незважаючи на перераховані вище недоліки, найбільш популярні сьогодні саме рушникосушки водяні: як вибрати такий полотенцесушитель, ми розповімо нижче.