Як написати телеграму - співчуття. Як писати в телеграмі співчуття образаец.

співчуваємо людині, ми висловлюємо свою участь в переживаннях з приводу втрати близької людини, поділяємо його біль. Смерть близької робить людину більш чутливим і вразливим, тому необхідно з великою акуратністю підбирати слова співчуття.
Інструкція
1
Якщо ви отримали звістку про смерть знайомого вам людини, але з якихось причин не зможете особисто бути присутнім на траурній церемонії, пошліть телеграму з висловленням співчуття. Слів в ній повинно бути небагато. Ні в якому разі не пишіть телеграму у віршованій формі або цитатами з книг. Телеграма буде виглядати занадто пафосною.
2
Відправте телеграму одразу ж після отримання звістки про смерть. Якщо трохи забаритеся, то ваші співчуття через деякий час будуть недоречним нагадуванням родичам про втрату близької людини.
3
Уявіть, що ви розмовляєте з родичем покійного особисто. Вибираючи слова для вираження співчуття, намагайтеся побудувати речення так, щоб воно звучало найбільш щиро. Мета телеграми - розрада і підтримка горюющего людини.
4
Ні в якому разі не пишіть телеграму у віршованій формі або цитатами з книг
5
У сучасному суспільстві відсутня культура смерті і поховання, тому говорити про неї стає ніяково. Виразспівчуття стало елементом етикету. Прочитайте спеціальні видання, в яких містяться керівництва по написанню скорботних слів, розповідається, за яких обставин які слова треба писати. У керівництві наведені приклади для конкретних випадків втрати чоловіка, дитину, колеги, батьків і т.д.
6
Дотримуйтесь встановлений порядок думок при вираженні співчуття у телеграмі. Спочатку висловіть своє співчуття про те, що трапилося, потім висловіть співчуття родичам. Повідомте про те, що ви готові підтримати горюющих людей в будь-який момент. Близькі покійного повинні оцінити ваше дружнє, щира участь. В кінці телеграми обов'язково підпишіться і не забудьте вказати тих, хто приєднується до ваших слів співчуття.