Як відправити фото. Як згорнути фото в архів при відправці поштою.

Найлегший спосіб відправити свою фотографію через інтернет - скористатися одним з поштових клієнтів. Природно, для цього необхідно бути зареєстрованим користувачем цієї системи. Розглянемо відправку фотографій на прикладі поштової служби Yandex.
Вам знадобиться
  • доступ в інтернет, авторизація в одному з поштових клієнтів, знання поштової адреси одержувача
Інструкція
1
Для початку відправки увійдіть в свою електронну поштову скриньку. У верхній панелі функцій виберіть команду "Написати" - практично завжди це найлівіша кнопка.
2
Перед безпосереднім прикріпленням фотографії та відправкою листа, треба виконати наступне: - у вікні в рядку "Кому" обов'язково введіть електронну адресу одержувача (припустимо, що це best_friend@yandex.ru); - у пункті "Тема" напишіть назва листа - в нашому випадку доречно написати "Фотографія". Нижче розташовано основне вікно листа, в якому ви можете написати коментар до отправляемой ілюстрації або елементарно привітатися з людиною і побажати йому доброго дня.
3
Прикріплення фотографії до пісьмуНіже основного вікна листи натисніть кнопку "Прикріпити файли". У вікні, знайдіть потрібну вам картинку і натисніть кнопку "Відкрити". Через якийсь час - це залежить від величини фотографії - ілюстрація успішно прикріпиться до вашого листа і залишиться тільки натиснути кнопку "Відправити", яка розташована або у верхній панелі функцій або внизу листа.
4
Гарантом того, що ви вдало вислали лист із фотографією, буде відкрилося вікно з наступним текстом: "Лист успішно відправлено".
Зверніть увагу
Надсилання зображень у хорошій якості, які важать більше 1 Мб, вимагає високошвидкісного інтернет-з'єднання.
Корисна порада
В одному листі є можливість відправити більше однієї ілюстрації. В цьому випадку для прив'язки кожної фотографії, робиться все також - за допомогою команди "Прикріпити файли"