Як слухати аудіокниги.

Не завжди у нас є час вивчати цікаву для нас інформацію в текстовому вигляді. Ми більшу частину часу проводимо на роботі, в дорозі, на ходу, в транспорті - в тих місцях, де читати з паперового носія просто незручно. Саме тоді ми починаємо слухати аудіокниги - аудіофайли, які становлять книги, начитані на мікрофон, з виразом і навіть легкими звуковими ефектами.
Вам знадобиться
  • - аудіоплеєр
  • - комп'ютер
  • - навушники
  • - шнур USB
Інструкція
1
Скачайте аудіокнигу і скопіюйте її на пристрій для відтворення, будь то КПК, плеєр або телефон.
2
Визначтеся, як ви краще сприймаєте інформацію - в русі або в спокої. Якщо ви краще сприймаєте інформацію в стані спокою, включайте аудіокнигу в той момент, коли ви знаходитесь у відносно нерухомому стані - або в транспорті, чи вдома на дивані.
3
Якщо ж ви краще сприймаєте інформацію в стані руху, то можете слухати аудіокниги під час занять спортом, ходьби, пересування і навіть займаючись абсолютно абстрактними справами - під час обідньої перерви, приготування їжі або займаючись прибиранням по будинку.
4
Слухайте книги на сімдесяти відсотках від максимальної гучності пристрою. Якщо ви довгий час знаходитеся в навушниках, ваші вуха залучають до певного рівня зовнішнього шуму і ви можете помітити, що у вас падає слух. Насправді це не так, просто ваші барабанні перетинки адаптувалися до постійного рівню звуку.
5
Для кращого усвідомлення аудіокниги рекомендується зрідка перериватися і робити паузу, протягом якої ви можете спокійно розмірковувати про почуте.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не слухайте аудіокниги за кермом - відволікання уваги чревато аваріями
Корисна порада
Найголовніше правило прослуховування аудіокниги - ви повинні себе відчувати себе в комфорті.