Як плести іменні фенечки. фенечки з вовняних ниток схема.

Фенечки є своєрідним талісманом. Матеріал для них може бути різним - від бісеру та муліне, до шовкових стрічок і звичайних ниток. Ці прикраси бувають іменними - на них може бути ім'я повністю або тільки монограма.
Інструкція
1
Спробуйте виготовити іменну фенечку з ниток. Візьміть муліне або тонку вовняну пряжу декількох відтінків - один для фону, другий для букв. Вчитися краще на вовняних нитках, тому як вузлики будуть менше розповзатися. Довжина нитки повинна перевищувати обсяг готового браслета вчетверо. Ширину вибирайте за бажанням, кількість ниток довільно.
2
Зауважте їх у вузол і закріпіть на поверхні. Візьміть шматок картону, фанери, або невелику подушечку. Виберіть основу, бажано, щоб вона була довшою інших, і починайте робити вузлики - спочатку на найближчій нитці, потім на наступній. Ряд буде виглядати смужкою однакових вузликів.
3
Потім візьміть наступну крайню нитку, процедуру повторіть. У наступному ряду зробіть вузлики в зворотному порядку - вони ляжуть рівно, чергуйте два ряди до потрібної довжини. Переходьте до плетіння букв, напрямок вузликів поміняйте.
4
Наприклад, сплетіть основною ниткою кілька штук вліво, потім (залежно від розміру літери) вправо, закінчите ряд вузликами вліво. Кількість регулюйте самостійно, якщо ви вирішили сплести слово, залишайте між буквами порожні проходи. Візьміть за основу схеми букв, намальовані крапками (це будуть вузлики).
5
Складніше плести фенечки з бісеру. У роботі можна використовувати круглий, гранований, циліндричний стеклярус, підбирайте і поєднуйте кольору і форми. Скористайтеся готовими схемами плетіння або спробуйте придумати свою - тоді річ точно буде ексклюзивною. Зроблений своїми руками талісман набагато приємніше купленого, особливо, якщо враховувати основне, символічне призначення фенечки.
Корисна порада
Нічого страшного, якщо вузлики або намистинки не полягали відразу рівно, коли браслет стане довшим, ви все поправите і затягніть міцніше.