Як підключити плиту Hansa.

Плити торгової марки Hansa дуже поширені на сучасному ринку. Але найчастіше у покупців цих плит виникають питання з установкою, оскільки неправильне їх підключення може послужити відмовою в гарантійному ремонті.
Інструкція
1
Безпосередньо перед підключенням плити Hansa, розпакуйте її, ретельно огляньте зовнішню панель і переконайтеся у відсутності механічних ушкоджень, які могли виникнути при транспортуванні.
2
Якщо у вас немає часу або ви не дружите з електрикою, зверніться до фахівців, які займаються установкою і підключенням електроплит Hansa. Для установки газових плит також слід звернутися до фахівців, оскільки самостійно робити це категорично забороняється. При використанні послуг майстрів, вимагайте заповнення талона на установку електроплити, завіреного печаткою організації, на випадок якщо виникнуть які-небудь проблеми.
3
Переконайтеся, що плита Hansa укомплектована шнуром живлення з вилкою і розеткою і візуально огляньте їх справність перед підключенням до електричної мережі. Якщо мережевий шнур і кабель відсутні, придбайте їх окремо в магазині електротоварів.
4
Далі займіться монтажем силової розетки, пам'ятайте, вона повинна мати заземлюючий контакт, електричний кабель і вилку. У тому випадку якщо у вас вже була плита, використовуйте колишню розетку з проводом від старої плити. Якщо в старій розетці, де колись була підключена плита 3 контакту і відповідно 3 дроти, то це однофазна схема підключення, а якщо 5 контактів і 5 проводів - трифазна схема підключення.
5
При підключенні плити Hansa до однофазної лінії необхідно виконати ряд дій. Після установки силовий розетки з трьома контактами, підключіть їх. Далі підключіть силову вилку з трьома контактами до трижильні проводу перерізом 4мм. І нарешті, підключіть провід до плити. Плита Hansa приєднана, можете її включати в розетку! Якщо необхідно прокладете трижильний провід перетином 4 мм до електрощита і встановіть однополюсний автомат захисту номіналом 40 А.
6
Для підключення плити Hansa до трифазної лінії встановіть силову розетку з п'ятьма контактами до трифазної лінії, тоді підключіть силову вилку з п'ятьма контактами до п'ятижильним проводу перерізом 1,5мм, а потім підключіть провід до вашої плиті і включіть її в розетку.
7
Не забудьте також перед підключенням плити відрегулювати ніжки, шляхом їх вигвинчування або загвинчування, якщо підлога в будинку нерівний.