Як поповнити гаманець wm.

Якщо ви завели електронний гаманець WebMoney, рано чи пізно ви запитаєте, як його поповнити. Добре, якщо у вас вийде організувати свій маленький або великий бізнес в інтернеті, і гроші почнуть надходити на кіпер регулярно. Якщо ні - доведеться переводити свої власні ззовні. Благо, способів це зробити існує багато. Нижче представлені лише деякі з них.
Інструкція
1
Поповніть свій гаманець WebMoney за допомогою WM-карти. Для цього купите карту для свого типу гаманця (WMR, WMZ, WME і т.д.). Запустіть кіпер і виділіть потрібний гаманець. Зробіть клацання правою кнопкою миші і виберіть у меню пункт «Поповнити гаманець» (або натисніть комбінацію клавіш Ctrl + T).
2
У вікні, виберіть спосіб поповнення «WM-карта (чек Paymer)» і введіть в призначені для цього поля номер купленої вами карти і зазначений на ній код активації. Натисніть кнопку «Далі». Сума, рівна номіналу карти, повинна зарахуватися на ваш гаманець миттєво.
3
Поповніть свій гаманець в платіжному терміналі. Для цього спочатку запам'ятайте або запишіть номер свого WMR гаманця (Не переплутайте з номером WMID - в номері гаманця спочатку стоїть буква R). Виберіть у меню терміналу кнопку поповнення гаманця WebMoney.
4
Введіть номер гаманця і номер свого телефону (якщо система його запрошувати). Після того, як оплата буде вами зроблена, обов'язково заберіть чек. За реквізитами, зазначеними в чеку, ви зможете відстежити долю свого платежу, якщо гроші не надійдуть на рахунок протягом тривалого часу.
5
Перекажіть гроші зі своєї банківської картки, використовуючи систему інтернет-банкінгу. Наприклад, у системі «Сбербанк-Онлайн» переказ грошей на рахунок WebMoney здійснюється в меню «Платежі» («Платежі за послуги» - «Інші»)
6
Знайдіть у списку послуг WebMoney (ТОВ «Інноваційні технології»). Введіть номер свого гаманця без літери R і номер свого телефону. Вкажіть суму переказу. Якщо ви маєте намір виробляти подібні платежі регулярно, збережіть шаблон платежу в розділі «Мої послуги». Натисніть на кнопку «Далі».
7
Перевірте всі зазначені реквізити на сторінці. Якщо все правильно, замовте разовий пароль для підтвердження. Введіть пароль у призначене для цього поле і натисніть на кнопку «Підтвердити операцію». Відстежити хід виконання платежу ви зможете в розділі «Історія операцій».
8
Поповніть свій гаманець готівкою через касу банку або Пошту Росії. Щоб отримати платіжні реквізити, відкрийте в кіпері вкладку «Мої WebMoney». Виберіть пункт «Поповнити» та натисніть на відповідне посилання (наприклад, банківський переказ).
9
Пройдіть авторизацію через кіпер. На сторінці, вкажіть обраний вами спосіб поповнення гаманця. Натисніть на кнопку «Вперед».
10
Вкажіть номер гаманця і суму переказу. Підтвердіть свою згоду з договором ТОВ «Агентство Гарантій».
11
Роздрукуйте бланк банківського переказу і оплатіть його.