Як провести зіставлення папок.

При роботі більш ніж на одному комп'ютері користувач зазвичай має копію робочих файлів на обох системах. Приносячи додому черговий комплект даних з роботи, потрібно порівняти вміст папок і скопіювати тільки потрібне. Щоб провести зіставлення папок та що у яких файлів, скористайтеся програмою Total Commander.
Вам знадобиться
  • - програма Total Commander.
Інструкція
1
Завантажте програму Total Commander на комп'ютер і запустіть, якшо двічі по ярлику на робочому столі або в папці програми. Вікно програми ділиться на дві рівнозначні області. Це якраз зроблено для зручності роботи з файлами та їх зіставлення. Якщо у вас на комп'ютері немає даного програмного забезпечення, завантажте з інтернету. Скористайтеся популярними пошуковими системами, або відразу ж завантажте з сайту softodrom.ru. Встановіть в каталог операційної системи.
2
Відкрийте в одній половині Total Commander файли з носія, в іншій половині - файли і папки, що знаходяться на вашому комп'ютері. Наприклад, вам потрібно порівняти папку «Робота» на флешці та її копію в комп'ютері. Встановіть курсор на папку в лівій половині програми і натисніть пробіл. Зробіть те ж саме і з папкою Робота в правій частині. Програма підрахує і виведе повний обсяг папки. Таким чином, ви дізнаєтеся відмінність за обсягом вмісту обох версій папок.
3
Відкрийте папки в обох частинах Total Commander. Порівняйте папки за кількістю файлів. Відсортуйте вид панелей за датою - таким чином, ви побачите відредаговані файли в порядку давності. Скопіюйте в домашній варіант папки «Робота» нові файли, а також нову версію вже існуючих файлів. Перевірте результат роботи, порівнявши загальний обсяг папок. Існують спеціальні програми синхронізації вмісту носія і вінчестера. Однак, якщо обсяг даних невеликий, дану операцію легко зробити і вручну. Дане програмне забезпечення дозволяє користувачеві бачити практично всі файли на жорсткому диску, як системні, так і приховані. Наприклад, ви можете переглянути приховані файли і папки на флешці цифрового фотоапарата і багато іншого.