Як відновити гри.

При перевстановлення системи всі програми (у тому числі і гри) потрібно встановлювати заново. А значить, проходити ігри треба буде заново. Але якщо ви витратили на проходження улюбленої гри значний час, втратити всі здобутки буде прикро. Підготуйтеся до перевстановлення системи: збережіть файли гри, щоб потім з легкістю її відновити.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Відкрийте директорію вашої гри. Щоб подивитися, в якому місці вінчестері зберігається гра, клікніть правою кнопкою миші по ярлику гри на робочому столі. Виберіть пункт «Властивості». У верхній частині вікна знайдіть шлях до файлів гри в поле "Об'єкт". Пройдіть по даному шляху в "Провіднику".
2
Вивчіть папки гри. Знайдіть папку з назвою Save (Збереження). Саме в таких папках зберігаються файли, в яких записано, скільки рівнів ви пройшли, і до яких можливостей розвинули свій персонаж в грі. Скопіюйте папку Save цілком на інший розділ вінчестера. Наприклад, створіть на диску «D»: папку «Мої ігри», а всередині неї - папку з назвою вашої гри (на той випадок, якщо ви будете копіювати збереження не однієї гри).
3
Деякі ігри побудовані так, що записують дані збереження в особисті папки користувача. Відкрийте «Мій комп'ютер» і знайдіть папку власного користувача. Увімкніть у властивостях папки (пункт «Упорядкувати» - «Параметри папок і пошуку») відображення прихованих і системних файлів. Тепер зайдіть в приховану папку AppData, потім - в папку Roaming. Тепер знайдіть папку вашої гри, а всередині неї - дані збереження, і скопіюйте в підготовлене місце.
4
Після переустановлення системи встановіть гру заново. Після цього скопіюйте папу Save в папку гри, замінивши існуючі файли. Запустіть гру і перевірте наявність вашого збереження. Таким чином можна відновлювати практично всі ігри. Якщо у вас виникли труднощі з пошуком папки, куди гра зберігає ваш прогрес в грі, зверніться за інформацією на тематичні форуми. Також можна просто перевстановити всю гру, а збереження знайти в інтернеті. Часто користувачі різних ігор викладають свої збереження. Точно такого ж файлу не знайти, проте приблизно до пройденого моменту можна буде наблизитися, щоб не втратити інтерес до гри.