Як внести дані.

Рано чи пізно розвивається бухгалтер приходить до використання програми 1С Бухгалтерії. Якщо ви маєте на руках папки документів, а на комп'ютері тільки що встановлену, порожню базу 1С, потрібно внести дані в програму, заповнивши всі потрібні таблиці і довідники.
Інструкція
1
Внесіть дані про вашу організацію. Для цього зайдіть в пункт меню «Сервис» і виберіть «Відомості про організацію». Відкриється вікно заповнення даних організації: повне і коротке найменування, коди ІПН, КПП і ОГРН, юридична адреса, розрахунковий рахунок та інші реквізити. Якщо ви обслуговуєте не одну організацію, то для кожної з них потрібно додавати окрему базу даних в програмі 1С.
2
Внесіть відомості про співробітників в довідник «Співробітники». Виберіть пункт «Довідники» на основній панелі меню, а потім пункт «Співробітники». Заповніть відповідні поля. Таким же чином варто заповнити довідник «Контрагентів», де вказуються всі працюючі з вами організації. Товарні документи потрібно вносити через «Журнали», вибравши відповідний пункт у даному розділі меню. На вибір вам будуть запропоновані журнали «Рахунків», «Рахунок-фактур», товарів та довіреностей.
3
Банківські документи - виписки та платіжні доручення потрібно занести в розділ «Банку». У пункті меню «Журнал» є відповідний пункт. Зверніть увагу також на журнали «Каса», «Авансові звіти», «Заробітна плата» та інші. Тільки після внесення даних про роботу вашої організації за податковий період (наприклад, квартал), ви зможете скористатися найкориснішою функцією програми 1С - різними звітами та балансами по господарської діяльності (пункт Звіти основного меню).
4
Програмне забезпечення від компанії 1С має дуже гнучкі налаштування, які дозволяють користувачеві вносити різні дані і сортувати по потрібним критеріям. Не варто забувати про те, що потрібно обов'язково створювати і регулярно оновлювати бази даних на зовнішні носії інформації. Також для захисту на персональному комп'ютері повинна бути встановлена ліцензійна антивірусна система.
Якщо ви не лінуйтеся, то відносите показання лічильників в розрахунковий центр щомісяця. Зазвичай співробітники розрахункового центру просять приносити показання до 25-го числа, адже їм ще потрібно внести їх в базу даних. А якщо ви лінуєтеся, то платите за середніми величинами, які можуть бути помилковими. У той же час зараз ви можете вносити показання лічильників через інтернет , це позбавить вас від необхідності кудись йти і дозволить відстежувати правильність розрахунку.
Вам знадобиться
  • - пароль і логін для доступу в особистий кабінет.
Інструкція
1
Першим ділом отримаєте пароль і логін для доступу в особистий кабінет платника. Для цього один з тих, хто прописаний в квартирі, повинен підійти з паспортом в розрахунковий центр ГУ ІС. Зверніться до службовця розрахункового центру з проханням про надання доступу в особистий кабінет. Протягом декількох хвилин вам буде роздрукований листок з даними і необхідною інформацією. При цьому вам потрібно буде підписати згоду на обробку персональних даних через інтернет . Власне, під цими даними і маються на увазі показання лічильників, ніякої особистої інформації там не потрібно.
2
Зайдіть на сайт, вказаний на листку, виданому вам в центрі розрахунків. Знайдіть вкладку або пункт меню "Особистий кабінет". Введіть логін, зазвичай це код платника, який можна подивитися в присилаються вам квитанціях на оплату послуг ЖКГ. Код платника розташований на квитанції під періодом оплати. Він також надрукований на аркуші з інформацією. Введіть пароль, який вам згенерували в розрахунковому центрі. Вкажіть округ міста, якщо це необхідно.
3
Увійшовши в особистий кабінет платника, ви можете вказати дані лічильників на гарячу і холодну воду. Краще робити це в останні числа місяця, тим більше, що у вас тепер є час зробити це до початку наступного місяця, а не поспішати встигнути до 25-го числа. Крім того, ви можете подивитися свої платіжні та боргові квитанції за минулі періоди. Ви можете поміняти пароль на більш запам'ятовується. Більше того, пароль рекомендується міняти кожні пару місяців. Якщо ви втратите пароль, то знову зверніться до розрахунковий центр за новим.
Зверніть увагу
Ви не зможете відразу після введення даних подивитися квитанцію за цей платіжний період. В особистому кабінеті вказані терміни, необхідні для обробки введених даних. До цього часу ви побачите невірно розраховані квитанції.