Як зводити баланс.

Бухгалтерський баланс має на увазі під собою основну форму фінансової звітності, спосіб угруповання за допомогою таблиці активів і пасивів фірми в грошовому вираженні. При цьому необхідно зводити баланс в деяких числових значеннях, що відбивають правильність формування даного документа.
Інструкція
1
Перевірте чи правильно заповнений бухгалтерський баланс. Його таблиця повинна включати в себе активи (оборотні і необоротні засоби) і пасиви (капітал і резерви, короткострокові і довгострокові зобов'язання).
2
Проаналізуйте інформацію, що міститься в балансі. Подивіться дані числові значення та суми на початок періоду і порівняйте їх з цифрами, які вказані на кінець даного звітного періоду. При утворенні підприємства повинно виконуватися бухгалтерське рівність, а саме: активи повинні бути рівні пасивів. Дуже часто частина активів може бути внесена не самим власником, а кимось іншим, з урахуванням такого обставини, рівність буде мати таку форму: активи дорівнюють сумі капіталу і зобов'язань.
3
Перевірте: суми з двох вищевказаних частин рівняння повинні збігатися, тому що саме вони описують абсолютно однакові об'єкти, але з різних точок зору. Адже активи відображають, ніж є кошти компанії. В свою чергу пасиви показують хто вклав дані фінансові кошти. При цьому активи повинні включати в себе все, що належать компанії, види засобів: обладнання, будівля, запаси матеріалів, сировини і товару, транспортні засоби, суму заборгованості клієнтів, постачальників, грошові кошти на рахунках у банку.
4
Перевірте правильність розрахунку пасивів, які повинні складатися з грошових сум, які компанія повинна за доставлені їй товари або послуги, кредити.
5
Порівняйте суми обох частин балансу. Вони повинні бути один одному абсолютно рівні, це не залежить від значення проведених операцій. В свою чергу, рівність сум активів і пасивів проводиться у формі подвійного запису (це спосіб ведення бухгалтерського обліку, при якому будь-яка зміна положення коштів фірми відбивається відразу ж на двох рахунках).
Зведення - заключний етап роботи над записом звуку . У нього входить декілька операцій по поліпшенню якості записаної композиції: видалення шумів, вирівнювання тонів, регулювання гучності, виправлення тональної фальші і додавання ефектів.
Інструкція
1
Видалення шумів - перший етап відомості. Для нього використовуються спеціальні програми - денойзери або Шумоподавлювачі. Принцип їх роботи простий: наведіть курсор на початок ділянки, де повинна бути тиша, виділіть фрагмент. Натисніть кнопку «вчитися» або «Сканування», через кілька секунд знову натисніть для закінчення сканування. Потім виділіть весь трек і натисніть кнопку «Denoise».
2
Еквалізація, або регулювання гучності певних частот. На цьому етапі вам допоможе швидше власна фантазія, ніж чиїсь поради. Ви за власним бажанням можете виводити більш високі частоти, приглушувати низькі або навпаки. Функція еквалайзера може бути вбудована в стандартний набір інструментів звукового редактора.
3
Регулювання загальної гучності і гучності окремих партій налаштовується також силами звичайного редактора. Керуйтеся декількома принципами: а) всі треки повинні бути чутні; б) мелодія має бути яскравіше, ніж супровід; в) загальний баланс повинен гармоніювати зі стилем і змістом пісні.
4
Видалення тональних відхилень (фальші) - необов'язковий етап, оскільки під час запису у кожного музиканта було достатньо дублів для перезапису партії в нормальній якості. При застосуванні програм, які виправляють тональність, звук втрачає природність, стає механістична.
5
Додавання ефектів - заключний і самий творчий етап відомості. Відлуння, реверберації, тремоло та інші прикраси покликані збагатити партію, надати їй більшу милозвучність. Але не перестарайтеся, інакше весь звук перетвориться в кашу і втратить свою принадність.