Як закачати ігри на телефон. ігри в інтернеті на телефоні.

Практично кожен з нас грає в мобільні ігри на своєму телефоні. Деякі стикаються з труднощами щодо завантаження на телефон нових ігор. Здійснити завантаження вподобаного програми або гри можна кількома способами. Щоб полегшити процес установки, ми склали для вас невеликий FAQ.
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - комп'ютер
Інструкція
1
Яким чином закачати в телефон гру з комп'ютера? Уявімо, що ви скачали на свій комп'ютер додаток або вподобану гру з дозволом jar. Після цього, вам необхідно встановити утиліту під назвою «Jad Maker», а також програму для закачування гри в телефон (Oxygen, Mobil Media Browser або ряд інших) .Програма «Jad Maker» і менеджер закачувань ви легко зможете скачати в мережі інтернет.Далее , необхідно запустити Jad Maker і перетягнути за допомогою миші всі файли з дозволом * .jar у вікно утиліти. Файли jar, перетворюються в jad. Після цього буде потрібно запустити Mobil Media Browser і скопіювати отримані файли в зручну для вас директорію телефону.
2
Як закачати в телефон гру за допомогою WAP? Нижче представлені два базових способу, які допоможуть вам в етом.Способ 1 (для браузера Internet Explorer) .Щелчок правою кнопкою миші по посиланню «Завантажити гру/додаток» .Вибрать «Властивості». У нижній сходинці буде написана адреса, який нам знадобиться (URL - адреса). Запишіть його.У телефоні, необхідно вибрати розділ «Послуги». У рядок «адреса», вводимо записану посилання. (Приклад: http://адресасподобалася ігри/*. Jar)
3
Спосіб 2 (для браузера Internet Explorer.Щелчок правою кнопкою миші по посиланню «Завантажити гру/додаток» .Вибрать «Копіювати ярлик» .Перейти на сторінку GSM провайдера, який надає вам доступ в Інтернет. Відкрити сторінку, де необхідно відправити SMS повідомлення. В текст повідомлення вставити ярлик і відправити на свій номер телефона.Дождаться приходу SMS з адресом.Открить прислане SMS, взяти додаткову інформацію, яка в ньому міститься => WEB адреса => На страніцу.Теперь на телефоні запускайте гру і сміливо грайте.