Як повернути командний рядок.

Командний рядок - системна утиліта, яка надає можливості роботи з файлами операційної системи безпосередньо, як це було в середовищі Dos. Зникнення командного рядка найчастіше відбувається через шкідливого дії вірусів і збоїв в системних файлах.
Вам знадобиться
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Здійсніть перевірку цілісності системних файлів на диску С. Запустіть «Керування комп'ютером» і виберіть у утиліті пункт "Керування дисками". Виконайте перевірку і виправлення секторів на диску С. Як правило, подібні операції на персональному комп'ютері можуть зайняти велику кількість часу, тому дочекайтеся до кінця, так як переривання може призвести до збою операційної системи.
2
Відновіть стан операційної системи до попередньої точки відновлення. Для цього зайдіть в розділ «Обслуговування» через «Панель управління» і виберіть розділ «Архівація та відновлення системи». Вкажіть попередню точку відновлення і запустіть процес.
3
Перевірте налаштування антивірусної програми. Можливо, командний рядок була помилково заблокована антивірусом. Помилки в таких діях, звичайно, досить рідкісні. Знайдіть cmd.exe у списку заблокованих додатків і видаліть програму зі списку. Спробуйте завантажити операційну систему в безпечному режимі. Для цього перезавантажте комп'ютер і натисніть F8 для виводу списку режимів. Після запуску безпечного режиму перевірте наявність командного рядка.
4
Якщо всі ці операції не привели до відновлення командного рядка, необхідно перевстановити операційну систему. Збережіть особисті дані з папки користувача на інший розділ, так як при установці системи диск С рекомендовано форматувати. Потім завантажте комп'ютер з інсталяційного диска і почніть процес перевстановлення. Як правило, командний рядок може бути заблокована через присутність різних вірусів в операційній системі. Проведіть повну перевірку вашого комп'ютера, щоб система знайшла всі шкідливі програми і повністю видалила їх з жорсткого диска.