Як додати нову базу 1с. Як додати документи в 1с.

Сучасний бухгалтер нерідко працює не з однією, а кількома підприємствами. Програма «1С Підприємство» надає можливість вести бухгалтерію всієї господарської діяльності в одній програмі, однак для кожного підприємства потрібно додавати нову базу.
Інструкція
1
Відкрийте "Мій комп'ютер» і знайдіть папку, де знаходиться база документів організації, з якою ви вже працюєте. Подивитися місце розташування цієї директорії можна при запуску програми «1С». У вікні вибору подивіться шлях до вже підключеної базі, потім пройдіть до даної папці через «Провідник». Ви можете скористатися пошуком по файлах операційної системи, щоб знайти файли, але, як показує практика, серед різних файлів на жорсткому диску часто важко знайти цікаву інформацію.
2
Зробіть копію існуючої бази в нову папку. Назвіть папку для нової бази таким чином, щоб було зрозуміло, до якого підприємства вона має відношення. Це потрібно, щоб ви не видалили випадково дану директорію. Можете також додаткову копію базу зберегти на зовнішній інформаційний носій.
3
Запустіть в «1С» вікно вибору баз і натисніть на кнопку «Додати». Вкажіть шлях до нової директорії, натиснувши на кнопку у вигляді трьох крапок. Дайте відповідну назву для нової бази. Натисніть «Ок» і дочекайтеся завантаження програми.
4
Налаштуйте нову базу даних під нову організацію. Занесіть відомості про організацію в розділ «Сервіс», відкоригуйте журнали та довідники. Внесіть нових співробітників у відповідний довідник. Ви можете вводити будь-яку інформацію в дане програмне забезпечення. Також в подальшому можна буде вносити різні зміни, або просто видаляти непотрібні категорії.
Зверніть увагу
Даний спосіб підходить навіть самому недосвідченому користувачеві, так як не вимагає ніяких складних налаштувань. Бухгалтеру залишиться відзначити на видалення зайві документи і потім видалити їх в монопольному режимі. Для цього при відкритті бази встановіть прапорець у полі «Монопольно».
Найчастіше досвідчений бухгалтер обслуговує не одну, а кілька організацій. Якщо вид оподаткування та комерційна діяльність схожі, бухгалтеру зі стажем не складе труднощів вести документацію відразу декількох фірм. Багато хто погодиться, що найзручніше вести бухгалтерську звітність в програмі 1С, проте один сеанс програми підтримує роботу тільки з однією організацією, та й базу документів для кожного підприємства треба заводити окремо.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма 1С.
Інструкція
1
Знайдіть через «Мій комп'ютер» папку, в якій розміщуються база документів уже оброблюваної організації. Якщо ви не пам'ятаєте точно, в якому місці на вінчестері вона знаходиться, запустіть програму 1С, клікнувши двічі по значку. У вікні «Запуск 1С» виділіть вже підключену базу, яка підходить як прототип для копіювання. Натисніть кнопку «Змінити» і подивіться шлях до бази. Скасуйте зміна і закрийте попереднє вікно.
2
Скопіюйте весь вміст бази-прототипу в нову папку повністю. Назвіть папку доступною мовою, щоб надалі не виникало питань, до якої організації вона відноситься. Знову запустіть програму 1С і цього разу натисніть кнопку «Додати». Дайте назву бази, знову-таки, досить ідентифікує створювану базу. Задайте шлях до нової бази, натиснувши на кнопку, яка називається «Додати». Підтвердіть свій вибір і почекайте, поки програма завантажиться.
3
Зайдіть в розділ меню «Сервис», «Відомості про організацію», і змініть реквізити та інші реєстраційні дані на інформацію підключається підприємства. Такий спосіб дуже простий і виключає будь-яку метушню з настройками і конфігуратором програми. Однак нове підприємство успадковує разом з базою всю документацію. Ви можете видалити зайве, позначивши документи на видалення. Довідники контрагентів і співробітників (якщо організації пов'язані між собою) вам ще знадобляться.
4
В цілому можна сказати, що створювати нові бази за допомогою програмного забезпечення 1С на персональному комп'ютері не так вже й складно. В інтернеті також є різні відео ролики, які наочно демонструють роботу з даним програмним забезпеченням. Ви можете використовувати подібні матеріали для більш зрозумілого і швидкого вивчення програми 1С.