Як видалити файли з пам'яті телефону.

Далеко не всі мобільні телефони мають достатній обсяг пам'яті для зберігання великої кількості інформації. Рано чи пізно може виникнути необхідність у її видаленні. Існує кілька способів, за допомогою яких можна видалити файли з пам'яті телефону.
Інструкція
1
Перший варіант полягає у видаленні файлів з використанням інтерфейсу самого телефону. Для цього зайдіть в його меню і відкрийте галерею. Знайдіть файл, який необхідно видалити, і відкрийте його функції. У списку виберіть пункт «Видалити». Якщо ви хочете видалити всі файли, що знаходяться в пам'яті телефону (або якоїсь конкретної папці), також відкрийте функції, після чого виберіть зі списку пункт «Виділити все», а потім «Видалити».
2
Інший варіант полягає в підключенні телефону до комп'ютера. Використовуйте для цього USB-кабель або інше підтримуване засіб підключення (інфрачервоний порт, bluetooth, Wi-Fi). Після приєднання мобільного телефону до комп'ютера операційна система визначить новий знімний пристрій. Відкрийте за допомогою провідника «Мій комп'ютер» і виберіть папку, відповідну підключеному телефону. Виділіть файли, які необхідно видалити, після чого клікніть правою кнопкою миші і виберіть зі списку «Видалити». Також ви можете натиснути клавішу Delete на клавіатурі комп'ютера. Підтвердіть видалення файлів, якшо по кнопці «Так».
3
Багато виробників мобільних телефонів поставляють в комплекті програмне забезпечення, призначене для синхронізації телефону і комп'ютера. Підключіть мобільник до ПК і запустіть такий додаток. Відкрийте в інтерфейсі програми диспетчер файлів і з його допомогою видаліть непотрібні файли з пам'яті.
4
Якщо вам необхідно видалити файли, що знаходяться на карті пам'яті телефону, вийміть її і вставте в картрідер комп'ютера. За допомогою провідника операційної системи відкрийте "Мій комп'ютер», а потім папку карти пам'яті. Виділіть необхідні файли і видаліть їх. Також ви можете відформатувати флеш-карту. Для цього клікніть по її значку правою кнопкою миші і виберіть зі списку «Форматувати». Потім натисніть кнопку «Почати». Дочекайтеся закінчення процесу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hnN37dw0mh8