Як налаштувати інтернет в телефоні. Як налаштувати профіль інтернет в телефоні.

Якщо раніше з мобільних телефонів можна було тільки дзвонити, то зараз з телефоном можна робити набагато більше операцій, в тому числі і працювати з інтернетом. Хто раніше не підключав собі таку функцію, можливо не знає, як це робити.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон
  • - дані вашого мобільного оператора для підключення
Інструкція
1
Для того, щоб налаштувати інтернет на телефоні, в першу чергу необхідно упевниться у вашого мобільного оператора, надається вам така услуга.Затем зайдіть в меню телефону. Перейдіть у вкладку "послуги" => "профілі". В даному меню виберіть GPRS. Можна або створити новий профіль, або змінити існуючий (у випадку, якщо там є створені профілі). У параметрах профілю пишете наступне: ім'я профілю - якщо п = ваш оператор Білайн, то пишете «Beeline Inet» (без скобочек). В графі APN пишете internet.beeline.ru, логін вписуєте beeline, пароль також beeline.
2
Далі переходимо до налаштувань самого браузера: натискаєте Меню, потім переходите в «Послуги => Інтернет => Налаштування => Редагувати профіль». Тут теж складного немає нічого - впорається і новічок.В параметрах профілю вписуєте ім'я профілю - будь-яке, на ваш розсуд. Домашню сторінку ставите свого мобільного оператора. Профіль обираєте той, який щойно створили: Beeline Inet.
3
Тепер потрібно вибрати тип зв'язку, вибираємо HTTP (сам адресу змінювати не потрібно, а порт ставите 8080 або ж 9210). У рядок ім'я користувача нічого писати не потрібно, і в поле пароль так само нічого не ставім.Как бачите, складного нічого немає. Якщо у вас інший оператор, то обираєте параметри саме цього оператора. Якщо не зможете їх самостійно знайти, зателефонуйте оператору - він вам надасть всі дані для налаштувань. Якщо ж у вас не вийшло налаштувати телефон з даної міні-інструкції, можливо, ваш телефон не підтримує протокол HTTP, спробуйте використовувати другий - WAP.