Як підвищити продажі.

При організації торгового бізнесу ключовим фактором, що впливає на підвищення прибутку, є постійне нарощування темпів продажів і підвищення кількості постійних покупців. Для цього необхідно виконати ряд дій.
Інструкція
1
Проаналізуйте роботу ваших продавців. Влаштуйте візит "таємного покупця" щоб виявити найбільш слабкі місця обслуговуючого персоналу і проведіть тренінг, присвячений особливостям роботи з покупцями. Пам'ятайте про те, що навіть якщо клієнт нічого не купує, то він повинен йти з хорошим настроєм. Навчіть своїх продавців не набридати настирливістю, а працювати виключно виходячи з потреб клієнта.
2
Регулярно організуйте дні знижок, в які ваші клієнти зможуть купувати певні види або категорії товарів за зниженими цінами. Знижуючи ціни на окремі групи товарів, ви зможете не тільки стимулювати приплив нових клієнтів, але й позбуватися від надлишків, які з певних причин погано продаються.
3
Широко рекламуйте акції, які ви проводите, за допомогою засобів, до яких має доступ ваша цільова аудиторія. Поширеною помилкою є реклама, розміщена за допомогою засобів, які не є джерелом інформації для цільової аудиторії. Саме тому також важливим чинником є чітке визначення її кордонів.
4
Введіть клубні карти постійних покупців або систему накопичувальних знижок, за допомогою цих методів ви зможете утримати постійних клієнтів. Також має сенс ввести партнерську програму, при участі в якій покупець може отримати додаткову знижку, привівши із собою клієнта, який також здійснить покупку або заведе клубну картку. Заздалегідь продумайте, яких саме категорій товару стосуватимуться дані карти. Регулярно проводите акції для власників клубних карт, протягом яких вони зможуть отримати знижку на певні товари або отримати їх безкоштовно при покупці будь-якого виду продукції.
5
Контролюйте діяльність своїх продавців. Проведення одного-двох тренінгів недостатньо, необхідний постійний контроль якості обслуговування та рівня техніки продажу. Стимулюйте їх бонусами за кількість проданої продукції.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=oRMXx-HjImE
Існує безліч маркетингових стратегій, що дозволяють підвищити рівень продажів. Але всі вони базуються на представленні того чи іншого виробу у вигідному світлі. Специфіка продажу будматеріалів полягає в тому, що вони не є готовим продуктом, а являють собою сировину. Тому домогтися високого рівня продажів будматеріалів традиційними методами вкрай складно.
Вам знадобиться
  • - зразки шпалер;
  • - зразки вагонки;
  • - зразки будівельних сумішей.
Інструкція
1
Якщо кількість продажів у вашому будівельному магазині залишає бажати кращого, зайдіть в торговий зал і подивіться на виставлені зразки. Ви напевно бачите перед собою стелажі з фарбою, злегка розгорнуті рулони шпалер, карнизи, плінтуси і дошки, збудовані в ряд. Такий стан речей не надто своєму розпорядженні до покупки.
2
Рядовому клієнту, який не займається ремонтом професійно, важливо побачити, як всі ці предмети будуть виглядати в готовому вигляді. Надайте їм таку можливість. Зробіть дерев'яні демонстраційні зразки. Оклейте їх шпалерами. А щоб одна модель не зливалася з іншого, прикріпіть на край дерев'яний або пластиковий бордюр відповідного кольору.
3
Особливої уваги потребує оформлення вагонки та інших видів дерева, використовуваного при обробці. Щоб підвищити рівень продажів цих матеріалів, покажіть покупцеві, якими вишуканими і шикарними можуть бути звичайні дошки. Візьміть невеликий лист фанери 20 * 30 см. Розташуйте на ньому вагонку так, як вона буде закріплена на стіні. Приклейте дошки до фанери спеціальним клеєм. А потім один зразок пофарбуйте звичайною фарбою, інший - морилкою, третій обробіть лаком. На наступних зразках поєднуйте морилку і лак, матову фарбу і емаль і т.д. Нехай проста вагонка заграє новими фарбами.
4
Під кожним зразком розташуйте опис, які матеріали використані при його створенні. Люди, бачачи хороший результат, зацікавляться не тільки оздоблювальними матеріалами з дерева, але відразу придбають і фарбу для нього.
5
Застосуйте творчий підхід до реклами гіпсових сумішей, цементу, штукатурки. Розкрийте по одному пакету кожного різновиду. Приготуйте невелику кількість суміші згідно інструкції. З маси зліпіть різні фігурки (колобка, собачу кістку, невеликий квітка і т.д.). Дайте виробам висохнути і розмістіть їх в торговому залі поруч з мішками будматеріалів, з яких вони були зроблені. Взявши в руки цей кумедний дослідний зразок, покупець зможе дізнатися щільність, міцність, текстуру будівельної змести ще до її покупки. Це вигідну пропозицію по достоїнству оцінять як досвідчені будівельники, так і новачки.