Як вибрати магнітолу.

Зараз в стандартну комплектацію будь-якого автомобіля входить магнітола і акустична система. Але далеко не кожного покупця влаштовує стандартне обладнання, вони намагаються знайти магнітолу, яка володіє найкращими характеристиками і електронікою. Виявляється, вибрати магнітолу в машину - досить складна задача. Непідготовленої людини сучасний вибір моделей може просто збити з пантелику.
Інструкція
1
Відтворення формати.Етот фактор є першочерговим при виборі магнітоли. Можна купити магнітолу, яка має стильний дизайн і прекрасними характеристиками, але через кілька років ви зіткнетеся з проблемою відтворення нових форматів файлів. Практично всі сучасні магнітоли оснащені СD/DVD програвачами. Але і цього може бути недостатньо, тому бажано купити таку модель, яка зможе читати інформацію з Blue-ray і HD носіїв.
2
Пристрій отображенія.В деяких випадках можна купити магнітолу з простим індикатором, який буде відображати номер доріжки диска та інформацію про пісню. Але на даний час більшою популярністю володіють графічні матричні індикатори, на яких показується не тільки текстова, а й графічна інформація - наприклад, настройки еквалайзера або рівень гучності. Також для максимальної зручності в машині ви можете купити магнітолу, що володіє ЖК-екраном, який дозволить вам відтворювати відео.
3
Роз'єми подключенія.Практіческі всі сучасні автомобілі оснащені ISO-коннектором для підключення магнітоли. У більшості випадків підключення нового пристрою не викликає проблем. Але бувають і винятки. Щоб не зіткнутися з даною проблемою, вам потрібно ретельно вивчити документацію автомобіля.
4
Захист від воровства.Современние магнітоли часто стають здобиччю автомобільних грабіжників. Тому краще купити магнітолу, яка володіє можливістю знімання передньої панелі.
Магнитола включена в стандартну комплектацію будь-якого автомобіля. Однак далеко не кожен водій задоволений звичайним обладнанням, тому більшість намагається знайти найбільш сучасний пристрій, який володітиме кращими характеристиками і електронікою. В магазинах представлена величезна кількість різноманітних моделей і недосвідченого людини цей асортимент може заплутати. За допомогою деяких порад ви зможете з легкістю впоратися з покупкою магнітоли в машину .
Інструкція
1
Спершу необхідно звернути увагу на відтворювані формати. Буває, що, купуючи магнітолу зі стильним дизайном і відмінними характеристиками, ви з часом можете зіткнутися з проблемою, що пристрій не зможе відтворити нові формати файлів. CD/DVD приводу в такому випадку буде недостатньо. Рекомендується купувати магнітолу з можливістю зчитування інформації з HD носіїв і Blue-ray.
2
Іноді люди купують магнітолу з простим індикатором, який може відображати лише назва і номер пісні. Але зараз великою популярністю користуються моделі, оснащені графічним матричним індикатором, на якому відображається як текстова, так і графічна інформація. Наприклад, гучність або настройки еквалайзера. Крім того, якщо ви хочете максимально зручну у використанні магнітолу, то вам підійде модель з ЖК-екраном. Це дозволить не тільки з легкістю встановлювати настройки, а й переглядати відео.
3
Необхідно вибрати якомога більш зручну панель управління, щоб вона не відволікала вас від дороги. Але в теж час важливий і дизайн, він не повинен вас дратувати. Також рекомендується перевірити наявність функції регулювання яскравості.
4
Практично кожен автомобіль оснащений спеціальним роз'ємом для підключення магнітоли - ISO-коннектером. Швидше за все, ви не зіткнетеся з проблемою установки нового пристрою. Але бувають і винятки. Тому перед покупкою бажано ознайомитися з документацією до вашого автомобіля.
5
Наявність тюнера з діапазоном від 80 до 110 МГц буде достатньо, так як більшість радіостанцій ведуть мовлення в FM діапазоні. Магнітола може володіти функцією RDS, що дозволить їй відображати текстову інформацію, передану по радіо. Деякі моделі можуть мати спеціальну регулювання чутливості.
6
Найчастіше магнітоли стають здобиччю автомобільних злодіїв. Щоб застрахувати себе від таких випадків, бажано придбати пристрій, який володіє можливістю від'єднання передньої панелі.