Як відновити пошту, якщо забула логін. Як згадати логін в майл.

Електронна пошта є найбільш зручним способом обміну повідомленнями, а також файлами і документами. При рідкісному використанні поштової скриньки легко забути не тільки пароль, але і логін.
Інструкція
1
Для відновлення логіна електронної пошти вам буде потрібна допомога друзів і знайомих. За час використання ящика електронної пошти ви могли обмінюватися з ними повідомленнями і файлами. Все що потрібно - це знайти одне з повідомлень, які ви відправляли їм, і витягти з нього логін. Ви також можете проаналізувати свою історію повідомлень в соціальній мережі. В разі наявності пошуку за повідомленнями впишіть в рядок пошуку домен вашої пошти, наприклад, mail.ru. Дізнавшись логін вашої електронної пошти, переходите до наступного кроку.
2
Перейдіть на сайт вашої електронної пошти. Поруч з полем введення логіна і пароля перебуватиме кнопка відновлення доступу до поштової скриньки. При відновленні доступу до поштової скриньки, розташованому на сайті mail.ru, це кнопка "Забули?". Натисніть на неї, після чого ви будете перенаправлені на сторінку відновлення пароля.
3
Введіть логін і виберіть домен, на якому був зареєстрований ваш поштовий ящик. На наступній сторінці вам буде запропоновано ввести відповідь на секретне питання, вказаний для реєстрації. Якщо ви пам'ятаєте цю відповідь, введіть його у відповідне поле, після чого вам буде запропоновано поміняти пароль на новий. В іншому випадку зверніться в службу технічної підтримки, натиснувши на відповідне посилання.
4
Заповніть форму відновлення пароля, приділивши особливу увагу всіх полях, які позначені червоною зірочкою. Крім цього, обов'язково заповніть поле додаткової інформації, а також адреса працюючого поштової скриньки, на який вам можна буде написати. Пізніше з вами зв'яжеться служба підтримки. Для відновлення пароля надайте всю запитувану інформацію, ретельно дотримуючись всіх вказівок, які надійдуть.
5
Відновивши пароль доступу до ящика електронної пошти, увійдіть в пошту, використовуючи логін і пароль, отримані в результаті попередніх дій.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=M41HJtvRPAc