Як відключити сертифікати в телефоні.

У смартфонах з операційною системою Symbian використовується система сертифікатів, яка дозволяє контролювати установку додатків, їх запуск і доступ до даних смартфона. Це дозволяє контролювати дії користувача і є своєрідним захистом від шкідливих програм. Але при цьому у користувачів з'являються проблеми з установкою деяких утиліт.
Інструкція
1
В Symbian існує 4 типи сертифікатів, які «розуміє» телефон. Це користувальницькі, які дозволяють установку користувачем додатків, підписаних власником телефону, персональні, і особисті сертифікати, які дозволяють додаткам отримувати більший доступ до ОС смартфона (близько 80% всіх системних файлів). Також існують сертифікати License Platform, які відкривають повний доступ до системи (100%), однак такі сертифікати неможливо отримати користувачеві.
2
Щоб встановити непідписані програми, відключіть в налаштуваннях смартфона перевірку сертифікатів, оскільки вони забороняють установку додатків, надійність яких не була перевірена (тобто більшості додатків). Для цього відкрийте Диспетчер додатків («Меню» - «Налаштування» - «Менеджер програм»).
3
У меню, натисніть «Функції» - «Налаштування» - «Програмні установки» - «Перевірка сертифікатів» - «Вимкнути.». Тепер ви зможете встановлювати більшість пропозицій без необхідності підписів одним із сертифікатів.
4
Якщо необхідний додаток все одно не запускається, то спробуйте перевести в налаштуваннях телефону час на кілька років назад (спочатку переведіть не 6 місяців, а якщо не допомогло, то переведіть ще на 1-2 роки або більше), а потім знову запустіть інсталятор.
5
Після завершення установки змініть час на поточне.
6
На деяких форумах, присвячених Symbian OS, користувачі виготовляють сертифікати по IMEI, за допомогою яких можна буде сертифікувати програми за допомогою утиліти для телефону (SignSIS) або для комп'ютера (SIS Signer). Також на таких форумах ви можете залишити заявки на сертифікацію додатків по вашим сертифікатами.
Зверніть увагу
Підписана вами додаток не буде працювати на іншому телефоні і воно призначене тільки для вашого IMEI. Також створений сертифікат має термін до півроку, після чого доведеться замовляти новий документ.