Як заробити гроші.

Можливість доступу через інтернет до великої кількості людей спонукає освоювати нові способи заробітку. Для продажу знань і досвіду потрібні хороші навики усного мовлення, які можна відточити і поліпшити на власноруч організованих безкоштовних заходах. Це дозволить швидко створювати і тестувати нові продукти для продажу.

Інструкція
1
Напишіть план досягнення мети в області, в якій добре розбираєтеся. Це може бути план вирішення квадратних рівнянь, або план приготування смачного борщу, або план запам'ятовування неправильних дієслів англійської мови. Чим складніше і актуальніше задача, яку вмієте вирішувати, тим більше шансів на заробіток у цій сфері.
2
Проведіть вебінар для зацікавлених. Є люди, які не вміють справлятися з поставленим завданням, хоча тема для них актуальна. Вони з задоволенням послухали б грамотного людини, яка може все розкласти по поличках. План допоможе послідовно піднести інформацію. А зворотний зв'язок у вигляді питань учасників покаже, що треба покращити в майбутньому.
3
Наприкінці вебінару запросіть учасників на безкоштовний тренінг. Деякі люди мають властивість прослухати корисну інформацію, але нічого не робити на практиці. Вони потребують тренера, який буде контролювати процес виконання завдань і змусить прийти до мети. Скажіть учасникам, що всі отримають практичні навички вирішення поставленого завдання. Веселіше робити це в колективі та отримувати підтримку, ніж шукати час для експериментів на самоті. Інтернет дозволяє проводити тренінги на відстані, так що можна зібрати велику аудиторію. Якщо не впевнені у своїх силах, запрошуйте на перші заходи не більше 50-100 чоловік. Сміливість прийде з досвідом.
4
Проведіть тренінг і зберіть відгуки учасників. Попросіть розповісти про те, який результат був отриманий після закінчення заходу. Найкращі відгуки робляться у відео-форматі, тому що видно людини, а не безликий текст. Обіцяйте людям, що запросіть їх на наступний тренінг, якщо дозволять використовувати відгуки в рекламному тексті.
5
Створіть продає сайт. Додайте рекламний текст з відгуками учасників. Тепер можете сміливо брати гроші, тому що проведення тренінгів протестовано і результати отримані. Обіцяйте людям повернення грошей у випадку якогось невдоволення.
Корисні поради

Щоб зібрати учасників на перший вебінар, відкрийте тематичну розсилку. Надалі це дозволить продавати передплатникам інші тренінги.