Як відновити старий акумулятор. Як встановити стару батарею від телефону.

З дослідів деяких автомобілістів, які власноруч відновлювали старі акумулятори, можна зробити висновки, що вже давно не працюють "аки" можна змусити послужити ще кілька сезонів. Таке відновлення значно заощадить ваші кошти на покупку нового акумулятора.
Вам знадобиться
  • - дистильована вода;
  • - свіжий електроліт;
  • - ареометр;
  • - блок живлення від магнітофона;
  • - десульфатірующім присадка до електроліту;
  • - клізма і піпетка.
Інструкція
1
Перш ніж починати відновлювати життя непрацюючого акумулятора, визначте його можливі несправності. Якщо електроліт в акумуляторі став чорним, значить сталося руйнування вугільних пластин. В тому випадку, коли ємність акумулятора падає майже до 0, можливо, сталася засульфатірованность пластин. Один з важких випадків, але не зовсім безнадійний - це замикання пластин. Якщо у вашого акумулятора розпухли боки, а електроліт відразу закипає, то тут вже нічим не допоможеш, так як акумулятор перемерз.
2
У випадку з замиканням пластин зробіть промивку акумулятора дистильованою водою. Ні в якому разі не починайте його заряджати! Промивку робіть доти, поки з акумулятора не перестане вимиватися разом з водою вугільна крихта. Далі залийте в акумулятор електроліт номінальної щільності і додайте присадку. Протягом 48 годин дайте присадке розчинитися, а електроліту звільнити всі секції від повітря. Після цього підключіть акумулятор до зарядки, але не заряджайте його, а зробіть своєрідну тренування «зарядка-розрядка», поки не відновиться нормальна ємність.
3
Як тільки ви досягнете належної ємності, поставте заряджати акумулятор, стежачи за напругою на клемах. Ток зарядки повинен бути не більше 0,1 А. Заряджайте доти, поки напруга на клемах не дійде до 2,3-2,4 В на кожну секцію. Після зменшіть струм удвічі і продовжуйте зарядку. Якщо ви побачите, що щільність електроліту і напруга на клемах не змінюється протягом 2-х годин, долийте електроліт, щоб довести щільність до номінальної. Після всього розрядите акумулятор, щоб напруга на клемах становило 1,7 В на елемент.
Зверніть увагу
Будьте обережні при зарядці акумулятора, особливо в тому випадку, коли електроліт дуже сильно нагрітий.
Корисна порада
Ніколи не залишайте акумулятор на морозі, інакше ви не зможете його «врятувати».