Як розрахувати вартість автомобіля. Як расчитать стоімомость авто з пробігом.

Ціноутворення на автомобільному ринку може складатися з багатьох чинників. Але й у машин масового споживання, і у бізнес-класу, тобто основні параметри, за якими дилер встановлює ціни.
Інструкція
1
Вартість автомобіля як нового, так і з пробігом, розраховується із таких технічних характеристик: Тип двигуна: його потужність, кінські сили, бензиновий або дизельний
2
Тип коробки передач: МКПП, АКПП, роботизована, тіптронік. Найдорожча вартість у АКПП з типтроником.
3
Система кондиціонування салону: кондиціонер, роздільний кондиціонер, клімат-контроль, роздільний клімат-контроль. Сама нижча вартість машини однієї моделі - без кондиціонера. Автомобілі преміум-класу йдуть в комплектації з клімат-контролем.
4
Додаткові опції електроніки та електрики: електродзеркала, бортовий комп'ютер, круїз-контроль, ABS, підігрів сидінь, мультимедійна система. Вибір додаткових функцій необмежений. Якщо ви замовляєте машину в салоні, на заводі-виробнику вам укомплектують автомобіль за вашим вибором.
5
Додаткове обладнання. В салоні стоять машини на продаж з встановленим додатковим обладнання. Це може бути охоронна система, автомагнітола, бризковики, килимки, антикор. Дуже рідко в салоні можна купити «голу» машину в заводській комплектації. Дилерам невигідно продавати порожні машини, адже їх прибуток складається і від установки різного устаткування.
6
Складання автомобіля. Збиранням автомобіля можуть займатися заводи безпосередньо країни-виробника бренду, а також розміщення на території інших країн. Наприклад, Suzuki збирають в Японії та Угорщини. Машини японської збірки коштують дорожче.
7
Колір кузова. Доплата в цьому випадку може йти за забарвлення кузова кольором металік.
8
Салон автомобіля: буває з тканини, велюру, шкіри. У такому порядку і зростає ціна автомобіля. За шкіряний салон доведеться доплатити від 20 до 50 тисяч рублів.
9
Диски або ковпаки. Авто на фірмових литих дисках помітно підростає у ціні. Можна купити машину на ковпаках і за бажанням поміняти їх на литі диски. Якщо не купувати оригінальні диски, то в ціні ви серйозно виграєте.
10
Для автомобілів з пробігом враховується рік випуску. Припустимо, якщо порівнювати однакові моделі з однаковою комплектацією, але з різницею в три роки, то дорожче коштуватиме машина свіжіше. А якщо порівняти ту ж модель, але, приміром, 2007 року в люксової комплектації, і 2010 в базовій комплектації, вартість буде майже однакова.
11
Ще одним фактором ціноутворення в секторі вживаних машин є пробіг. Машини з великим пробігом втрачають в ціні на тлі своїх одноліток з невеликим пробігом. Але тут велика небезпека потрапити на «скорочення» показники спідометра.