Як визначити зростаючу і убутну місяць. зростаюча і спадаючий місяць у мусульман що означає.

Місяць - єдиний супутник Землі. Вона має великий вплив на життя людей, починаючи від прийняття важливих рішень і закінчуючи вибором часу для стрижки. Тому важливо вміти визначити зростаючу і спадну місяць, щоб не потрапити в халепу.
Інструкція
1
Фазу місяця можна подивитися в місячному календарі. Придбати його можна в будь-якому кіоску чи магазині, де продаються газети і журнали. Крім того, інтернет-користувачі можуть його просто завантажити. Крім поточної фази місяця в місячному календарі ви зможете прочитати, що варто робити, а за що і зовсім не випливає братися в цей час. Також ви зможете подивитися, коли ж спадаючий місяць зміниться зростаючої, і планувати свої справи відповідно до цього розкладу.
2
Дізнатися фазу місяця можна і в звичайному відривному календарі або в газеті, в колонці, де публікується погода на найближчі дні.
3
Існує спосіб визначення фази місяця, відомий багатьом з дитинства. До місяця подумки призначте палицю (а для наочності можна скористатися вказівним пальцем). Якщо виходить буква «Р», значить місяць зростаючий. Якщо ж «Р» розгорнута у зворотний бік - спадна. При цьому слід пам'ятати, що в південній півкулі все навпаки - вийшла буква «Р» буде означати, що місяць йде на спад.
4
Якщо ви хочете дізнатися, зростає місяць чи убуває, поспостерігайте за небесним світилом. Логічно, що якщо за кілька днів місяць стала більше, значить вона росте, а якщо серп місяця з кожною ніччю зменшується - місяць убуває.
5
Подивіться на навколишні вас рослини. Під час зростаючого місяця вони ростуть швидше і споживають більше вологи, зате коли серп місяця починає зменшуватися, життєві процеси в них сповільнюються.
6
Щоб визначити фазу місяця, не обов'язково дивитися на небо або в календар. Прислухайтеся до себе. Під час зростаючого місяця ви повні сил, вам хочеться працювати, творити, ви відчуваєте емоційний підйом. Організм краще перетравлює їжу, і ви практично не відчуваєте втоми. Під час спадною місяця сили організму йдуть на спад. В цей час ви відчуваєте занепад життєвих сил, слабшає імунітет, все валиться з рук.